Chcesz urządzić ładny i bezpieczny pokój dziecięcy dla więcej niż jednego dziecka? Zależy Ci na zachowaniu dużej przestrzeni w pomieszczeniu? W takim razie łóżka piętrowe dla dzieci są tym, czego szukasz! Oferujemy Ci szeroki wybór łóżek ze sprawdzonej kolekcji Vossti!

Zalety dziecięcych łóżek piętrowych

Przede wszystkim łóżka piętrowe dla dzieci sprawdzają się w małych i średnich mieszkaniach, gdzie postawienie dwóch osobnych łóżek byłoby niemożliwe lub niepotrzebnie zmniejszałoby przestrzeń użytkową. Przy odpowiednich zabezpieczeniach sprawiają dużo frajdy dzieciom i są wygodne w codziennym użytkowaniu. Kto nie chciał spać na piętrowym łóżku w dzieciństwie? Poza tym właściwie zaprojektowane piętrowe łóżka dziecięce umożliwiają schowanie pościeli czy skarbów dzieci, a więc przyczyniają się do zachowania porządku w pokoju. Są też łatwe w montażu i demontażu.

Dlaczego warto wybrać piętrowe łóżka dla dzieci Vossti?

Łóżka piętrowe Vossti

Fot. Vossti

Łóżka piętrowe dziecięce Vossti wyróżniają się klasycznym wyglądem i można je zamówić w różnych wersjach kolorystycznych, dopasowując tym samym do wystroju całego pokoju. Można ponadto na nich zamocować tabliczki z wypisanymi na nich imionami dzieci, personalizując ten mebel i czyniąc go bardziej przyjaznym. Piętrowe łóżka dla dzieci Vossti posiadają zaokrąglone krawędzie i narożniki, a więc ryzyko skaleczenia jest niewielkie. Są solidnie wykonane i bezpieczne nawet dla bardzo ruchliwych dzieci. Jeśli pojawi się taka potrzeba, można je bez problemu rozdzielić na dwa osobne łóżka o takich samych wymiarach. Użyte do ich produkcji drewno sosnowe świetnie sprawdza się w pokojach dziecięcych – jest sprężyste, ekologiczne, wytrzymałe nawet na bardzo intensywne użytkowanie, odporne na ścieranie i nie wywołuje reakcji alergicznych. Dlatego cieszy się tak dużą popularnością wśród rodzin z dziećmi. Razem z łóżkami piętrowymi dla dzieci można zamówić dopasowane do nich materace.

Jeśli więc chcesz urządzić stylowy i praktyczny pokój dziecięcy, zapoznaj się z naszą ofertą piętrowych łóżek dla dzieci! Twoje dzieci z pewnością je polubią!

Opracowano we współpracy z Kupmeble.pl.