Fot. Progress Architektura

Nowoczesne i estetyczne ogrodzenia gabionowe Progress to połączenie naturalnego piękna kamienia oraz czystej estetyki stali, a ich oryginalny wygląd podkreśla niepowtarzalny charakter posesji, przydając jej swoistego prestiżu.

Efektowne ogrodzenia gabionowe

Fot. Progress Architektura

Progress Architektura – to specjalizująca się w produkcji stalowych siatek i kratek firma, której projekty stanowią odpowiedź na oczekiwania współczesnej architektury. To właśnie bogate doświadczenie firmy w zakresie produkcji sit przemysłowych do filtracji i separacji sprawia, że w procesach produkcyjnych wykorzystywane zostają najbardziej zaawansowane technologie decydujące o trwałości oraz precyzji wykonania. W wyniku realizacji nowatorskich i ambitnych projektów architektonicznych w ostatnim czasie stworzone zostały ogrodzenia gabionowe Progress.
Nowoczesne ogrodzenia Progress wyróżniają się oryginalnym designem oraz ażurową lekkością. W ich produkcji producent stosuje trójkątny kształt drutu i specjalnie zaprojektowany wzór kratki, który tworzą zgrzane obok siebie trzy druty profilowe.

Efektowne ogrodzenia gabionowe

Fot. Progress Architektura

Detale dodające smaku

Wysoką estetykę produktów Progress podkreślają zaokrąglone narożniki gabionów oraz paneli kratki. Specjalnie zaprojektowane przykrycia gabionów oraz elementy mocujące idealnie dopełniają efekt wizualny nowoczesnych ogrodzeń gabionowych Progress.
Producent proponuje trzy grubości gabionów, które stanowią prawdziwą rewolucję – model Slim o najmniejszej grubości (jedynie 10 cm) nadaje ogrodzeniu wyjątkową lekkość i minimalizuje koszty wypełnienia. Pozostałe grubości gabionów Progress to 20 i 30 cm.

Efektowne ogrodzenia gabionowe

Fot. Progress Architektura

Bezpieczeństwo i najwyższa jakość

Ogrodzenia gabionowe Progress są całkowicie bezpieczne w codziennym użytkowaniu. Ich najwyższą jakość uzyskano dzięki wysokim standardom produkcji, opierającym się na Systemie Zarządzania Jakością, zgodnym z międzynarodową normą PN-EN ISO9001:2000. Poczucie bezpieczeństwa daje również unikalna możliwość dostosowania ogrodzenia do własnej potrzeby prywatności.
Zaawansowana i opatentowana technologia zgrzewania to gwarancja najwyższej odporności na korozję, także w miejscach zgrzein, a lekkość, stabilność oraz wytrzymałość zapewnia specjalny, trójkątny profil drutu. W ogrodzeniach gabionowych Progress zastosowano powłokę Pro-ZINAL® ze stopu cynku oraz aluminium, dzięki której nie ma konieczności przeprowadzania kosztownych prac konserwacyjnych.

Efektowne ogrodzenia gabionowe

Fot. Progress Architektura

Nieograniczone możliwości aranżacji

Ogrodzenia Progress dają niemal nieograniczone możliwości aranżacji własnego ogrodzenia. Dzięki dowolnej konfiguracji paneli kratki i gabionów w ramach jednego systemu, możemy w łatwy sposób stworzyć ogrodzenie dostosowane do indywidualnych potrzeb. Ten jedyny tak elastyczny system, pozwala na osiągnięcie efektu od litego muru gabionowego począwszy, po przestrzenne ogrodzenie panelowe.
Ogrodzenia gabionowe Progress, dzięki modułowej budowie, pozwalają na uzyskanie doskonałego efektu wizualnego poprzez dowolne zmniejszanie lub zwiększanie zakresu widoczności na bazie szerokiej gamy dostępnych wymiarów paneli i gabionów. W skład systemu ogrodzeń Progress wchodzą gabiony posiadające trzy grubości, panele z kratki ogrodzeniowej, idealnie wyprofilowane przykrycia, słupki oraz elementy mocujące. Dzięki kompatybilności z automatyką bram i furtek oraz kompletowi zamków i zawiasów, możliwe jest zapewnienie sobie pełnej kontroli dostępu do posesji.