Oferta lamp Zuma Line jest tak różnorodna, że każdy, nawet najbardziej wymagający klient, znajdzie w niej coś dla siebie. Jeśli cenicie sobie oryginalny design ale i wysoką jakość, to powinniście zapoznać się z asortymentem tej firmy.

W ofercie firmy Zuma Line znajdziecie zarówno lampy bardzo nowoczesne, industrialne lampy wiszące, klasyczne i dekoracyjne żyrandole i kinkiety, lampy kryształowe czy techniczne oprawy do biur i przestrzeni publicznych.

Produktem bardzo rozpoznawalnym są lampy podłogowe, wśród nich bestsellerowa seria Antenne, którą można często zauważyć w pismach wnętrzarskich czy na planach filmowych. Swym wyglądem – okazałą czaszą i podstawą na statywie – nawiązuje do lamp z zakładów fotograficznych z ubiegłego wieku. Dużą popularnością cieszą się również lampy stojące na długim ramieniu, jak Madison, Glam czy Manhattan, które mogą stanowić wyraźny akcent w przestrzennych salonach.

Szeroki wachlarz produktów Zuma Line przedstawia miłośnikom stylu glamour. Tu prym wiodą szczególnie serie Crystal z kloszami ze szkła platerowanego czy romantyczne Rain z efektem spływających po kloszu strug deszczu.

Zuma Line posiada w swojej ofercie również produkty w stylu bardzo popularnych ostatnio lamp z drucianymi czaszami. Wydawać by się mogło, że to oświetlenie nadające się raczej do kuchni, przedpokoi i industrialnych wnętrz. Jednak Zuma Line pokazała je w nowej odsłonie, uszlachetnionej i subtelniejszej. Serie Tango, Pico, Filo czy Skeleton doskonale zatem zaprezentują się również w klasycznym salonie i przytulnej sypialni.

Bardzo uniwersalnymi produktami, świetnie nadającymi się zarówno do nowoczesnych salonów, klatek schodowych jak i do biur czy obiektów hotelowych są spoty. Szczególnie polecamy dostępne w wielu wariantach kolorystycznych pojedyncze i podwójne spoty Rondoo, oraz spoty Box, które występują zarówno w wersji natynkowej jak i wpuszczanej. Na uwagę zasługują również heksagonalne oprawy Polygon, które można ze sobą dowolnie komponować tworząc niepowtarzalne świetlne konstelacje.

Nowości od Zuma Line

Nowością w sezonie wiosna-lato 2019 jest minimalistyczna seria One, wśród niej dostępne zwisy pojedyncze, potrójne i wielokrotne oraz kinkiety, wszystkie w trzech klasycznych barwach. Jest to bardzo uniwersalna rodzina lamp, dzięki której można uzyskać aranżację świetlną pasującą do wielu stylów.

Bardzo ciekawą i oryginalną propozycją jest rodzina nowoczesnych lamp Rock, która oferuje lampy wiszące, stołowe i kinkiety. Kształt kloszy tych lamp przypomina bryłę minerału, do czego nawiązuje nazwa całej rodziny.

Do nowej oferty wprowadzono również kilka lamp ze zintegrowanym oświetleniem LED. Dzięki zastosowaniu elastycznych pasków diodowych wysokiej jakości Zuma Line stworzyła lampy o niezwykłych kształtach jak Scroll i Ascona, dające bardzo ciekawe efekty wizualne ale i dobrze doświetlające przestrzeń.