Idealnie zaaranżowane wnętrze składa się nie tylko z pięknych i funkcjonalnych mebli, ale także odpowiedniego oświetlenia.

 

Idealnie zaaranżowane wnętrze składa się nie tylko z pięknych i funkcjonalnych mebli, ale także odpowiedniego oświetlenia. To głównie ono wpływa na klimat wnętrza oraz jego odpowiednie naświetlenie. Wyobraź sobie zimny wieczór… Zaparzasz swoją ulubioną herbatę, nakrywasz się kocem i wyjmujesz swoją ukochaną książkę… Czegoś tutaj brakuje, prawda? Otóż to! Przydałaby się jeszcze lampa oświetlająca przestrzeń wokół.

 

 

 

Jest to element, który nie tylko ma spełniać swoją docelową rolę, ale także powinien stylowo wyglądać by pięknie dopełniać wygląd pomieszczenia. Lampy Gubi to produkty dbające o oba te aspekty. W ofercie tego właśnie producenta znajdziesz zarówno designerskie lampy wiszące, jak i te na biurko czy na szafkę nocną usytuowaną obok łóżka. Charakteryzują się one solidnym wykonaniem, niebanalnym wyglądem oraz unikatowością.

 

Jesteś fanem minimalizmu? A może twoje serce kradną innowacyjne i nieoczywiste dodatki? Oba warianty zaspakaja marka Mutto. Lampy proponowane przez tego producenta wyróżniają się kształtem, kolorystyką oraz formą. Drewniana lampa Wood to bardzo efektowny dodatek, dzięki któremu nawet zwykłe biurko stanie się gustowne i interesujące. Sam materiał z jakiego została wykonana wzbudza zainteresowanie. Lampa w całości wykonana z drewna to niewątpliwie niecodzienny widok. Fani skandynawskich wnętrz na pewno zwrócą zaś uwagę na wiszącą lampę Ambit. Minimalizm w najlepszym wydaniu – tak właśnie można określić ten produkt.

 

Adepci klasyki i elegancji odnajdą idealne oświetlenie do swojego domu w propozycjach od producenta marki Light Years. Jedną z najefektowniejszych propozycji lamp tego producenta stanowi lampa Calabash. Występuje ona w 4 ekskluzywnych wersjach kolorystycznych od złota, przez srebro, po czerń, a nawet czerwień. Lśniąca powłoka podkreśla ekskluzywność elementu oraz jego solidne wykonanie. Montując ją w salonie, czy jadalni zapewnisz sobie nie lada ozdobę wnętrza, która jednoczenie cudownie rozświetli jego przestrzeń.