Fot. Ryobi

Z pomocą odpowiedniego sprzętu, wszystkie drobne prace okazują się dziecinne proste. Nowy wkrętak akumulatorowy Ryobi ERGO-A2 4V zmienia podejście do okazjonalnego majsterkowania i proponuje rozwiązanie, które pozwolą z łatwością poradzić sobie z większością domowych wyzwań.

Praktyczny wkrętak akumulatorowy Ryobi ERGO-A2

Fot. Ryobi

Podstawowym urządzeniem w domowym warsztacie jest wkrętarka, której mechanizm wcale nie musi być trudny w obsłudze. Niewielki i niezwykle ergonomiczny wkrętak Ryobi ERGO-A2 4V to urządzenie, które idealnie sprawdzi się w większości domowych zastosowań. Wystarczy nałożyć odpowiednią końcówkę i wcisnąć przycisk, a wkręcanie czy wykręcanie śrub nie będzie wymagało użycia żadnej siły.

Twój sposób na montaż

Model ERGO-A2 o napięciu 4 V doskonale poradzi sobie przy montażu drewnianych konstrukcji, renowacji starych krzeseł czy instalacji szuflad. Precyzję ruchów podczas wiercenia zapewnia ergonomiczny uchwyt z technologią GripZone, która minimalizuje wibracje, zapewniając komfort oraz bezpieczeństwo podczas pracy. Skręcaj meble samodzielnie i ciesz się ich pięknym wyglądem.

Praktyczny wkrętak akumulatorowy Ryobi ERGO-A2

Fot. Ryobi

Napraw to sam

Zepsute zabawki, wymiana klamki do drzwi, czy inna usterka nie będą już wymagały wizyty fachowca, bo ze wszystkim poradzisz sobie sam. Akumulatorowy wkrętak ERGO-A2 to urządzenie, dzięki któremu zaoszczędzisz pieniądze, a przy okazji zyskasz miano prawdziwego majsterkowicza. To funkcja regulacji uchwytu sprawi, że będziesz w stanie w zupełności kontrolować obroty wkrętaka podczas wykonywanych prac.

Praktyczny wkrętak akumulatorowy Ryobi ERGO-A2

Fot. Ryobi

Mocuj kołki i wkręcaj śruby

Praktyczny wkrętak akumulatorowy Ryobi ERGO-A2

Fot. Ryobi

Ten kompaktowy przyrząd łączy w sobie wysoką wydajność z komfortem użytkowania. 5 Nm moment obrotowy sprawi, że wkręcanie domowych śrub stanie się prostsze niż myślisz. Nasadka kątowa, głowica z osadzeniem do prac w narożach i światło LED umożliwią natomiast dotarcie do trudno dostępnych i słabo oświetlonych miejsc.

Czerp radość z majsterkowania

Zostań złotą rączką w swoim domu. Ryobi ERGO-A2 4V to urządzenie przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Ten  prosty w obsłudze i niezwykle funkcjonalny wkrętak akumulatorowy naładujesz za pomocą specjalnej ładowarki z możliwością podłączenia do portu USB.  Idealny na świąteczny prezent dla Ciebie i Twoich bliskich.

Akumulator napięcie/pojemność – 4 V/1,5 Ah
Czas ładowania – 3 h
Maksymalna liczba obrotów – 200 obr./min
Regulacja momentu dokręcania – 10 stopni
Waga – 0,36 kg

Zestaw obejmuje: wkrętak, nasadkę do wkręcania kątowego, nasadkę z odsadzeniem do prac w narożach, 10 szt. bitów, ładowarkę z możliwością podłączenia na port USB, kaseta zamykaną na suwak.

Cena – 175 zł.