Tasma malarska tesa Precision Sensitive. Fot. tesa

Specjalistyczne taśmy malarskie tesa® Precision gwarantują uzyskanie precyzyjnych, czystych i wyraźnych krawędzi malarskich.

tesa Precision Indoor.

Taśma malarska tesa Precision Indoor. Fot. tesa

Dzięki taśmom malarskim tesa® Precision Indoor (do stosowania wewnątrz), Precision Outdoor (do stosowania na zewnątrz pomieszczeń) oraz Precision Sensitive (do stosowania na powierzchniach od delikatnych po lekko nierówne) nawet mniej wprawni malarze uzyskają pożądany efekt. Te trzy taśmy malarskie tesa® zapewniają uzyskanie wyjątkowo precyzyjnych i prostych krawędzi malarskich.

Supercienka taśma maskująca tesa® Precision Indoor idealnie nadaje się do malowania powierzchni wewnątrz pomieszczeń, a po usunięciu nie pozostawia żadnych śladów, nawet jeśli była przyklejona przed 5 miesiącami. Efektem są precyzyjne i płaskie krawędzie malarskie.

Najlepszym wyborem do prac malarskich i wykończeniowych na lekko nierównych powierzchniach na zewnątrz pomieszczeń jest supercienka, lekko krepowana taśma tesa® Precision Outdoor. Jest odporna zarówno na promieniowanie UV, jak i działanie czynników atmosferycznych. Można ją usunąć bez pozostawiania śladów nawet po 8 tygodniach od przyklejenia.tesa Precision Sensitive

Idealnym produktem dla osób pragnących odnowić delikatne powierzchnie (np. tapety z nadrukiem) wewnątrz pomieszczeń jest supercienka taśma tesa® Precision Sensitive. Jest bardzo miękka, elastyczna i niezwykle wytrzymała na rozdarcie, jej położenie można korygować. Taśmę można usunąć bez pozostawiania śladów w ciągu 7 dni od zastosowania.

Taśmy malarskie

tesa® Precision nadają się do stosowania ze wszystkimi rodzajami farb, także na bazie wody.

esa Precision Outdoor

Zastosowanie taśmy malarskiej tesa Precision Outdoor. Fot. tesa