Grupa_Topex_logoJedna z największych polskich firm w branży narzędziowej. Na rynku obecna od ponad 20 lat. Oferuje konsumentom szeroki wachlarz narzędzi i elektronarzędzi. Solidność, doświadczenie, stabilność finansowa oraz przedsiębiorczość sprawiły, że Grupa Topex jest jednym z najważniejszych dostawców narzędzi w Europie Środkowo-Wschodniej. Oferowane przez Grupę Topex produkty co sekundę trafiają do skrzynek narzędziowych konsumentów w 40 krajach świata.
W skład portfolio Grupy wchodzi 7 marek: Topex, Neo, Graphite, Graphite Pro, Top Tools, Verto oraz DeFort.

TOPEX_logoTOPEX To jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek narzędziowych, obecna na rynku od 1992 roku. Asortyment to blisko 1500 produktów. Narzędzia tej marki są przeznaczone zarówno do rozwiązywania prozaicznych, jak i bardziej skomplikowanych problemów oraz realizowania ciekawych pomysłów w domu i ogrodzie.
W skład oferty marki wchodzą m.in. narzędzia budowlane, dekoratorskie, motoryzacyjne, ogrodowe, stolarskie, pomiarowe i oświetleniowe. O popularności marki najlepiej świadczy fakt, że produkty oznaczone logo Topex znajdują się w skrzynce co drugiego polskiego majsterkowicza.
Marka wchodzi w skład portfolio Grupy Topex.