Fot. rustykalneuchwyty.pl

Dzisiejszy rynek mebli i dekoracji jest zdominowany przez artykuły produkowane na masową skalę. Warto zatem zadbać o to, by posiadać coś indywidualnego, wytworzonego z pasją, specjalnie dla nas.

Rustykalne uchwyty, gałki, dodatki

Fot. rustykalneuchwyty.pl

Nie od dziś wiadomo, że skromne, ale gustownie dobrane dodatki i akcesoria potrafią zdziałać cuda w każdym wnętrzu i diametralnie odmienić jego charakter. Rustykalne akcesoria meblowe i nietuzinkowe dekoracje w stylu retro, sprawią, że meble, a co za tym idzie i wnętrze, nabierze niesamowitego charakteru bez wielkich nakładów finansowych oraz pracy i czasu. Właściwym adresem dla miłośników stylu retro jest sklep internetowy, gdzie w jednym miejscu znajdziemy akcesoria i dekoracje wykonane ze stali, żeliwa, drewna oraz ręcznie kute elementy dekoracyjne, których na próżno szukać w sieciówkach.

Rustykalne gałki, uchwyty, dodatki

Uchwyty rustykalne gałki

Fot. rustykalneuchwyty.pl

Gałki i uchwyty meblowe, rustykalne emblematy i cyfry, haki wieszakowe, klamki do drzwi, okucia okienne, kołatki drzwiowe, okucia do skrzyń, nogi meblowe, wsporniki do półek, stylowe zawiasy, zasuwy czy skoble – to tylko kilka z propozycji sklepu rustykalneuchwyty.pl. Niby mała, skromna rzecz, a potrafi odmienić stary mebel lub sprawić by nowy nabrał nowego looku.

Coraz modniejsze staje się na przykład ozdabianie mebli starej komody czy kredensu za pomocą różnorodnych gałek. Wnętrza nie lubią nudy, dlatego warto czasem poświęcić 5 minut, by później z przyjemnością móc zawiesić wzrok na starej komodzie, która wydawała nam się już tylko do wyrzucenia.

Drzwi przesuwne w stylu retro

Uchwyty rustykalne drzwi przesuwne

Fot. rustykalneuchwyty.pl

Topowymi produktami, które ostatnio podbijają rynek wnętrzarski są niewątpliwie drewniane drzwi przesuwne, w których również specjalizuje się producent. Doskonale wyglądają drzwi przesuwne dębowe, rustykalne o celowo nierównych krawędziach, drzwi z jednego kawałka drewna czy w metalowej ramie. Oprócz drzwi dostaniemy tu cały osprzęt potrzebny do zainstalowania drzwi przesuwnych: szyny, zamki i prowadnice do szyn w różnej formie. Warto podkreślić, że takie drzwi to nie tylko modne ale i praktyczne rozwiązanie. Poza kwestią wizualną doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach ciasnych i niewymiarowych, gdzie nie ma mowy o wykorzystaniu klasycznych drzwi skrzydłowych.

Rustykalne lampy

Fot. rustykalneuchwyty.pl

Rustykalne uchwyty, lampy, gałki

Fot. rustykalneuchwyty.pl