Organizując imprezę z jakiejś okazji – czy to wesele, czy spotkanie biznesowe czy też rodzinne – chcemy zadbać o jej właściwy przebieg.

Wpływ ma nie tylko ilość zaproszonych gości, catering czy muzyka, ale też właściwe przystrojenie sali i zapewnienie niezbędnych gadżetów na daną uroczystość. Gdzie możemy znaleźć szeroki asortyment gadżetów i przystrojeń imprezowych? Takim miejscem w sieci jest nowo powstały sklep internetowy – Mellilu.com.

Mellilu.com – dekoracje na każdą okazję

Mellilu.com to sklep internetowy oferujący szeroką gamę produktów dekoracyjnych i nie tylko, z myślą o różnego rodzaju imprezach okolicznościowych. Jednymi z najczęściej poszukiwanych elementów dekoracyjnych są oczywiście ozdoby ślubne. Mellilu.com posiada w swojej ofercie bardzo bogatą gamę produktów ślubnych i weselnych.

W zakładce „Dekoracje ślubne” znajdziemy szereg ozdób i gadżetów pogrupowanych w przejrzysty sposób. Możemy wybierać spośród dodatków do dekoracji Sali, dekoracji stołu, dekoracji samochodu, a także przydatnych weselnych gadżetów, takich jak Podziękowania dla Gości, Księgi Gości, tuby strzelające, lub też dekoracje na Wieczór Panieński i Wieczór Kawalerski.

Z Mellilu.com jesteśmy więc w stanie zaplanować cały ślub, począwszy od wieczoru kawalerskiego i panieńskiego, na poprawinach kończąc. Ale to nie wszystko. Mellilu.com oferuje też artykuły imprezowe, dekoracje i dodatki na innego rodzaju spotkania i uroczystości. W zakładce „Imprezy & okazje” znajdziemy szereg pomysłowych gadżetów oraz zdobień dopasowanych do rodzaju spotkania, na przykład na Babyshower, urodziny dziecka bądź osoby dorosłej, Chrzest, Komunię, Halloween, Sylwestra czy Boże Narodzenie. W każdej z tych kategorii możemy znaleźć zarówno dekoracje na stół, Salę, jak i stroje i dodatki przydatne podczas imprezy.

A może impreza tematyczna?

Popularne w ostatnim czasie stało się organizowanie tematycznych urodzin bądź innych uroczystości. O co konkretnie chodzi? Otóż organizatorzy niejako narzucają zaproszonym Gościom styl ubioru, w jakim mają się pojawić na imprezie, dopasowany do aranżacji Sali i stołów. Zwykle wybrany temat ma też wpływ na przebieg zabawy, a nawet wybraną muzykę czy catering. Mellilu.com oferuje ozdoby i gadżety tematyczne właśnie na taką okoliczność.

W zakładce „Imprezy tematyczne” możemy znaleźć wszelkiego rodzaju dodatki na imprezy dziecięce, jak i dla dorosłych. Dostępne są gadżety w stylu: Dino, Ahoy, Aloha, Diamentowa, Pastelove, Sweet Love, Samolociki lub Jednorożec. Wśród produktów znajdują się między innymi oryginalne słomki do napojów, czapeczki, jednorazowe naczynia na napoje oraz przekąski, ozdoby do muffinek, girlandy, balony bądź konfetti.

Szeroki wybór poszczególnych produktów

Oczywiście na Mellilu.com możemy też kupować pojedyncze produkty i gadżety imprezowe, które nas interesują. Przedostatnią z głównych zakładek na stronie sklepu to „Produkty”, gdzie znajdziemy wszelkiego rodzaju dostępne dekoracje i gadżety pogrupowane pod względem ich zastosowania.

W ofercie znajdują się na przykład: balony, kule bibułowe i pompony, dekoracje szklane, talerzyki, sztućce i kubeczki imprezowe, opakowania na jedzenie, akcesoria do ciast i muffinek, serwetki i obrusy, wizytówki, zawieszki i etykietki, akcesoria koronkowe, świece i świeczki, lampki i lampiony, kotyliony, prezenciki dla Gości lub akcesoria do Fotobudki. Interesująca jest także ostatnia zakładka „Wyprzedaż”, gdzie w jednym miejscu zebrano wszystkie promocje obowiązujące w danym czasie w sklepie. Możemy znaleźć tam ciekawe artykuły w wyjątkowo niskich cenach.

Jak robić zakupy na Mellilu.com?

Zakupy w sklepie internetowym Mellilu.com są bardzo proste i w pełni bezpieczne. Na stronie należy się zarejestrować, by uzyskać dostęp do konta Klienta. W ten sposób uzyskujemy wgląd w swoje zamówienia, zarówno obecne, jak i wcześniejsze. Przy zakupach na kwotę powyżej 300 złotych możemy skorzystać z darmowej wysyłki. Ponadto sklep oferuje atrakcyjne rabaty i promocje dla stałych Klientów, i nie tylko. Dzięki zakupom w Mellilu.com zorganizujesz najpiękniejsze przyjęcie w wymarzonym przez Ciebie stylu!