Aby reklama zewnętrzna była dobrze widoczna i przyciągała uwagę, powinna być nie tylko świetnie zaprojektowana, ale również dobrze podświetlona. Doskonałym rozwiązaniem do tego rodzaju reklam mogą być moduły LED, które są sprawne, długotrwale działają, a jednocześnie są wyjątkowo energooszczędne

Moduły LED cieszą się dużą popularnością wśród twórców reklam zewnętrznych, billboardów, a także witryn, wystaw czy stoisk targowych. Umożliwiają one bowiem bardzo wygodne i bezproblemowe podświetlenie wybranej powierzchni, dzięki czemu jest ona widoczna bardzo dobrze przez całą dobę, także w nocy. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie niemożliwe lub bardzo trudne jest zastosowanie tradycyjnych źródeł światła. Moduły LED.

modul-led-oswietlenie-led-restan

do podświetlania reklam wykonane są z najwyższej jakości komponentów i z dbałością o najdrobniejsze detale. Są bardzo proste w montażu i dostępne ze wszystkimi akcesoriami, dzięki czemu można je przymocować do wybranej powierzchni. Moduły świetnie współgrają ze szkłem oraz z akrylem, świetnie doświetlając najważniejsze elementy reklamy czy witryny.

sterowanie schodami rgb 01 restan

Nowoczesne moduły LED dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych, dzięki czemu bez problemu można dobrać taki kolor podświetlenia, który będzie nam najbardziej odpowiadał. Można też sterować natężeniem światła – może być ono zarówno intensywne, jak i nieco przymglone i delikatne, co pozwala stworzyć ciekawy nastrój. Moduły pochodzące od dobrych producentów oświetlenia LED łączą w sobie doskonały wygląd zewnętrzny, wysoką funkcjonalność oraz niezawodność bez względu na warunki atmosferyczne. Moduły ledowe są wodoszczelne, można je więc bez obaw montować na zewnątrz na otwartej przestrzeni.

Moduły mogą też być wykorzystywane przy oświetleniu schodów jako alternatywa dla taśm led i opraw led.

Działają bezproblemowo zarówno w warunkach większej wilgoci, jak i przy pełnym słońcu, wietrze czy niskich temperaturach. Co więcej, są wyjątkowo niedrogie w porównaniu do korzyści, jakie daje ich zastosowanie. Warto więc je wypróbować, a na pewno staną się nieodłącznym elementem wielu kreacji reklamowych. Wielu już skorzystało z tych rozwiązań co możemy obserwować na ulicach miast i witryn sklepowych. Podstawowym źródłem światła są taśmy led, halogeny led lub w przypadku obszarów/przestrzeni narażonych na działanie wody właśnie moduły LED.

Warto poświęcić trochę uwagi i sprawdzić producenta diod stosowanych w planowanych do zakupu modułach. Producenci tzw. NONAME nie gwarantują trwałości i wysokiej jakości. Niestety jest to częsty błąd kupujących kierujących się jedynie wyznacznikiem ceny a nie współczynnikiem ceny/trwałości i niezawodności produktu.