Mieszkanie pod miastem jest coraz bardziej pożądanym sposobem na życie. Wiele osób zauważa zarówno wady jak i zalety takiego rozwiązania. W dzisiejszym artykule postaramy się przedstawić cechy życia pod miastem na przykładzie osiedla w Baninie pod Trójmiastem, które zdobywa coraz większą popularność i zainteresowanie wśród osób szukających nowego gniazdka.

W przeciągu ostatnich kilku lat bardzo popularne stało się kupowanie mieszkań oraz domów w mniejszych miejscowościach, które leżą w pobliżu dużych miast. Ten sam trend ma miejsce na północy Polski, a konkretniej – w Trójmieście oraz jego okolicach. Tu właśnie powstaje osiedle nowoczesnych domów w Baninie od dewelopera Dom Moich Marzeń, które interesuje coraz większą rzeszę osób.

Jak jednak żyje się pod wielkim miastem?

1. Lokalizacja nie jest zła

Wiele osób obawia się, że przez zlokalizowanie mieszkania pod miastem nie będą mogły swobodnie żyć i wykonywać swoich obowiązków takich jak praca czy nauka. Jest to jednak myślenie błędne. Z Banina można dojechać w krótkim czasie (około pół godziny) i w prosty sposób (bez korków) do centrum Gdańska, Sopotu oraz Gdyni. Dzięki temu życie pod miastem pozwala również na życie w mieście. Mamy możliwość wyboru – albo pozostajemy w naszej spokojnej oazie domowej, albo ruszamy na podbój rozrywek wielkomiejskich!

2. Ceny są znacznie korzystniejsze pod miastem

Dzięki temu, że grunty pod miastem są tańsze, mniej przyjdzie nam również zapłacić za lokal. Deweloper osiedla w Baninie mówi, że cały dom na jego osiedlu jest w cenie mieszkania. Dlatego właśnie lepiej jest kupić nieruchomość pod miastem.

3. Miła okolica i relaks

Dom powinien być miejscem, w którym wypoczywamy po całym ciężkim dniu w pracy lub na uczelni. Dlatego właśnie okolice podmiejskie mają przewagę nad zatłoczonym centrum miasta czy innymi dzielnicami, które przecież również są ruchliwe. W mieście trudno nam będzie znaleźć miejsce zaciszne, w którym będziemy mogli się zrelaksować. Nawet na plaży nie zaznamy takiej ilości spokoju, co pod miastem.

Banino z kolei to dość spokojna okolica, w której będziemy mogli odpocząć.