Proline_logoMarka narzędzi ręcznych firmy Profix, tworzonych są z myślą o klientach, którzy nie chcą przepłacać.  Produkty marki Proline to wyroby o dobrej jakości w atrakcyjnej cenie. Zaproponowanie konkurencyjnej ceny jest możliwe dzięki gwarantowanej przez Profix ilości odbioru towarów od producenta, uproszczonej logistyce (dostawy w jedno miejsce – do magazynu centralnego).
Dzięki regularnym analizom najchętniej i najczęściej kupowanych produktów, Profix podąża za aktualnymi trendami, proponując odpowiedniki popularnych produktów tańsze nawet o połowę. Do najchętniej wybieranych produktów marki Proline należą przede wszystkim narzędzia mechaniczne. Dużą popularnością cieszą się także narzędzia budowlane, dekoratorskie, ślusarskie oraz ogrodnicze.

Proline_HD_logoPROLINE HD Marka narzędzi firmy Profix przeznaczona dla profesjonalistów. Jest dobrze postrzegana na rynku zarówno pod względem jakości, jak i ceny oferowanych produktów. Narzędzia tej marki charakteryzują się estetycznym, nowoczesnym wzornictwem, ich oferta jest stale rozbudowywana o nowe linie produktowe. Pod marką Proline HD sprzedawane są przede wszystkim narzędzia warsztatowe i budowlane. Na wybrane grupy asortymentowe udzielana jest 10-letnia gwarancja.