Fot. Opoczno

Nową kolekcję płytek ceramicznych marki Opoczno wyróżniają oryginalne motywy kwiatowe, rysowane jaskrawą, wielobarwną kreską. W kolekcji znalazła się także unikalna listwa szklana z efektem fluo, emitująca w ciemności charakterystyczne mleczno-seledynowe światło.

Fluorescent Flower, jedna z tegorocznych nowości marki Opoczno, to kolekcja pełna inspirujących wzorniczych odniesień. Graficzne, nowoczesne kwiaty przypominają styl pop-artowych grafik, a ich powtórzenia przywołują z pamięci warholowskie sitodruki.  Intensywne, neonowe kolory, wyraźnie odcinające się na czarnym tle to element jakby żywcem przeniesiony z aktualnej sportowej mody, gdzie detale w jaskrawych odcieniach nie tylko zdobią stroje zawodników, ale również zapewniają im bezpieczeństwo. To wszystko sprawia, że jest to wyjątkowa propozycja wśród tak modnych i chętnie obecnie stosowanych przez klientów dekoracji szklanych. W kolekcji znajduje się też unikalna propozycja – szklany dekor w kształcie listwy 2×60 cm, który posiada rzeczywiste właściwości fluorescencyjne. Wykorzystując jej własności można stworzyć wyjątkową aranżację w naszej łazience czy kuchni, która nawet po zmroku czy wyłączeniu świateł będzie zaskakiwać naszych domowników i gości.

Wyjątkowe płytki – Fluorescent Flower

Fot. Opoczno

Wyjątkowe płytki – Fluorescent Flower

Fot. Opoczno

Pomimo charakterystycznych motywów i mocnych, zdecydowanych barw szklanych dekoracji, można je z łatwością połączyć z jednokolorowymi płytkami – zarówno o błyszczącej, jak i o satynowej powierzchni. Kolekcja pozwala dzięki takim zestawieniom na osiągnięcie atrakcyjnych kontrastów faktur – również bardzo pożądanych zgodnie z aktualnymi trendami. Dekoracje szklane z kolekcji Fluorescent Flower ciekawie wyglądają też w zestawieniu z płytkami o strukturze kamienia oraz różnokolorowymi szklanymi listwami dostępnymi w ofercie Opoczno – projektanci łazienek mają tu naprawdę wiele możliwości. Wykorzystując modny format 30×60 można tworzyć efektowne pionowe lub poziome pasy, ozdobne bordiury czy dekoracje składające się z powtórzonych motywów – każdy może się poczuć przez chwilę artystą wymyślając własną kombinację opartą na jednym z czterech wzorów lub ich połączeniu.

Kolekcja Fluorescent Flower dzięki bogactwu elementów i wersji kolorystycznych może być stosowana w łazienkach o różnej stylistyce. Klienci mają do wyboru 3 kolory i 2 formaty płytek podłogowych, a cała kolekcja liczy sobie 16 różnych elementów.

Wyjątkowe płytki – Fluorescent Flower

Fot. Opoczno

Fluorescent Flower to kolekcja o zdecydowanie nowoczesnym charakterze, przeznaczona do minimalistycznych wnętrz łazienkowych i kuchennych. Ograniczona liczba mebli i dekoracji uwypukli jej niezwykły charakter. Ta propozycja marki Opoczno dedykowana jest osobom lubiącym nowości i śmiałe pomysły, chcącym wyróżniać się dzięki nieszablonowym rozwiązaniom. Każdy kto pragnie nadać swojemu wnętrzu indywidualny charakter, przy pomocy Fluorescent Flower może z pewnością osiągnąć taki efekt.