Fot. Stihl

Dzięki 90-letniemu doświadczeniu inżynierom firmy Stihl udało się zbudować wyjątkową pilarkę akumulatorową. Model Stihl MSA 120 C-BQ jest kompaktowy, wydajny, lekki i niezwykle cichy.

Ciche i łatwe cięcie Stihl MSA 120 C-BQ

Fot. Stihl

Stihl MSA 120 C-BQ to wyjątkowo lekka pilarka akumulatorowa do prac wokół domu i w ogrodzie, przeznaczona do przygotowywania drewna opałowego, przycinania krzewów i gałęzi. Urządzenie jest zasilane akumulatorem litowo-jonowym o napięciu 36 V. Akumulator AK 20 ma wskaźnik naładowania (LED). W pełni naładowany umożliwia pracę pilarką przez maksymalnie 35 minut. Pilarka jest zaopatrzona w prowadnicę o długości 30 cm, z akumulatorem waży 3,7 kg. Jest wyposażona w błyskawiczny napinacz piły łańcuchowej, hamulec piły łańcuchowej QuickStop Super, piłę łańcuchową PM3 1/4″ umożliwiającą czyste cięcie i wysoką wydajność. To idealne narzędzie do pracy na terenach wymagających zachowania ciszy. Poziom ciśnienia akustycznego to 83 dB(A), poziom mocy akustycznej to 94 dB(A). Nie ma potrzeby stosowania ochrony słuchu.

Ciche i łatwe cięcie - pilarka Stihl MSA 120 C-BQ

Fot. Stihl

Pilarka Stihl MSA 120 C-BQ charakteryzuje się bardzo wysoką jakością wykonania – od dziesięcioleci piły łańcuchowe Stihl są produkowane wyłącznie w zakładach w Szwajcarii. Pracują wyjątkowo precyzyjnie, lekko wcinają się w drewno co skutkuje czystym cięciem.

Cena z akumulatorem AK 20 i ładowarką AL 101 – 1299 zł

Ciche i łatwe cięcie - akumulatorowa pilarka Stihl MSA 120 C-BQ

Fot. Stihl