Technologia zaskakuje nas na każdym kroku i w niemal wszystkich dziedzinach. Nie inaczej jest z drzwiami. Jeszcze dwadzieścia lat temu nikt z nas nie słyszał o tak zaawansowanych systemach antywłamaniowych, termicznych osłonach podproża, czy sterowaniu zdalnym. Dziś jest to rzeczywistością.

Ta rzeczywistość jest dostępna dla każdego, kto marzy o bezpiecznym i ciepłym domu. A to wszystko za sprawą producenta drzwi CAL –https://www.drzwi-cal.pl, który już od ponad trzydziestu lat tworzy rozwiązania sprawiające, że drzwi stają się jeszcze bardziej funkcjonalne i solidniejsze niż dotychczas. Łączą w sobie zarówno ponadczasowy, piękny wygląd, jak też skuteczne zabezpieczenie.

Drzwi CAL – produkt na miarę Twoich potrzeb

Około dwadzieścia lat – co najmniej na tyle powinny wystarczyć twoje drzwi. To aż dwieście tysięcy wejść i wyjść oraz gwarancja, że przez ten czas nie ulegną one wypaczeniu. Pozostaną w świetnym stanie przez długi okres. Oprócz tego drzwi CAL niosą za sobą szereg korzyści, m. in.:

  • gwarancję szczelności, czyli podwójny lub potrójny obwiedniowy system uszczelek, które zapobiegają niekontrolowanej wymianie powietrza,

  • zatrzymanie ciepła w domu dzięki doskonałym parametrom termicznym,

  • oszczędność na ogrzewaniu, która jest możliwa dzięki przestrzeganiu wszelkich norm z zakresu konstrukcji i technologii w procesie produkcyjnym,

  • atestowane drzwi antywłamaniowe, które ze spokojem pozwolą ci wyjechać na wakacje; gwarancją bezpieczeństwa jest tu m.in. wręg antywyważeniowy, czyli rozwiązanie wprowadzone przez CAL,

  • wielopunktowe zamki Winkhaus,

  • antywłamaniowy zestaw szklany P-4.

Czego nie oferują inni producenci drzwi?

Wszystkie drzwi CAL montowane przez Autoryzowaną Grupę Montażową objęte są standardową gwarancją wydłużoną do 3 lat. Oprócz tego cała Kolekcja Luksusowa Nowej Generacji posiada dodatkową dwudziestoletnią odpowiedzialność gwarancyjną. Na taki krok decyduje się niewielu producentów. Firma CAL ma świadomość wysokiej jakości swoich konstrukcji drzwiowych, więc może zaoferować produkty niezawodne i bardzo trwałe, z których cieszyć się będą kolejne pokolenia.

Drzwi naturalnie doskonałe

Za drzwiami CAL stoi ważna ideologia dbania o środowisko. Właśnie dlatego powstają one z surowców odnawialnych oraz ekologicznych, pozyskiwanych z lasów zarządzanych według zasad Dobrej Gospodarki Leśnej z międzynarodowymi certyfikatami FSC. Dzięki wykorzystaniu tworzyw naturalnych, czyli drewna sosnowego i dębowego, drzwi CAL charakteryzują się wysoką termoizolacyjnością. Ponadto firma CAL w miejsce każdego ściętego drzewa sadzi nowe. Pracownicy i partnerzy CAL wiosną każdego roku biorą udział w akcji odnawiania lasu. Właśnie w ten sposób odwdzięczają się za dary Natury, z których tworzą niezawodne drzwi dla swoich klientów.