Fot. Black+Decker

Black+Decker został uznany „Najbardziej Innowacyjną Marką 2014” podczas gali 11. Plus X Awards®. Firma zwyciężyła w dwóch kategoriach: Elektronarzędzia i Ogród. Jury doceniło innowacyjną technologię oraz intuicyjność obsługi kosiarki 3-W-1 i wiertarko-wkrętarki AutoSense™.

Innowacyjny Black+DeckerPodczas konkursu Plus X Awards® dwa produkty Black+Decker zostały wyróżnione za innowacyjność, jakość, łatwość obsługi i funkcjonalność. Jury konkursu doceniło kosiarkę 3-W-1 oraz akumulatorową wiertarko-wkrętarkę AutoSense™.

Kosiarka 3-W-1 ST5530CM to kosiarka i podkaszarka w jednym, która wykonuje całą gamę zadań związanych z pielęgnacją trawników. Urządzenie może być używane jako konwencjonalna kosiarka, aby następnie szybko, przy pomocy jednego kliknięcia, przeobrazić się w podkaszarkę, która upora się z trudnymi miejscami i przerośniętą trawą. Równie szybko można zmienić jego tryb pracy na przycinanie krawędzi, w celu wykończenia brzegów trawnika.

Do najważniejszych cech użytkowych tej wielofunkcyjnej kosiarki należą: mała waga, niewielkie rozmiary, stabilność i łatwość manewrowania. Po rozłożeniu urządzenie może być przechowywane nawet w szafie.

Innowacyjny Black+DeckerZ kolei wiertarko-wkrętarka akumulatorowa AutoSense™ charakteryzuje się automatycznym doborem odpowiedniego momentu obrotowego podczas wkręcania, co eliminuje konieczność ręcznej zmiany ustawień sprzęgła. Dzięki temu najnowsza wiertarko-wkrętarka Black+Decker diametralnie zmniejsza ilość prób i błędów podczas pracy, wkręcając śruby równo z powierzchnią roboczą.

Innowacyjny Black+Decker