Artykuł sponsorowany

Zagęszczarki to niewielkie urządzenia, bez których jednak trudno wyobrazić sobie realizację jakiegokolwiek projektu budowlanego. Mowa o sprzęcie niezwykle drogim, przez co popularny jest dzisiaj wynajem zagęszczarek. To sposób na tanie użytkowanie jakościowego sprzętu. Jak przebiega  proces wynajmu zagęszczarki krok po kroku?

Wypożyczalnia ubijarek – znajdź sprawdzoną firmę

Wynajem zagęszczarki to usługa oferowana przez wyspecjalizowane firmy. Na rynku działa dzisiaj wiele tego typu podmiotów, jednak nie wszystkie są godne polecenia. Zalecamy, aby przed dokonaniem wyboru usługodawcy, dokładnie go sprawdzić.

Zapoznaj się z markami ubijaków dostępnych w ofercie oraz przeczytaj opinie użytkowników na temat danej firmy. Wśród renomowanych firm, oferujących wynajem zagęszczarek, należy wymienić Drial. To jeden z liderów rynku krajowego oraz całej Europy środkowo-wschodniej.

Ustalenie warunków współpracy

Jeśli interesuje Cię wynajem zagęszczarek, skontaktuj się wybraną wypożyczalnią. Przedstaw swój projekt, a specjalista zaprezentuje Ci najlepsze rozwiązania. W dobrych wypożyczalniach pracują fachowcy, którzy potrafią trafnie doradzić.

Wiedzą oni, jaki rodzaj urządzenia będzie najlepszą opcją w poszczególnych sytuacjach. Natomiast gdy wybierzesz już ubijak do ziemi, wypożyczalnia przygotuje indywidualną wycenę. Następnie, po jej akceptacji, umówisz się na konkretny termin, w którym sprzęt zostanie dostarczony we wskazane przez Ciebie miejsce. Jak widzisz, procedura jest niezwykle prosta.

Wynajem zagęszczarki w praktyce

Kiedy nadejdzie termin rozpoczęcia realizacji projektu z wykorzystaniem ubijaka, sprzęt trafi pod wskazany przez Ciebie adres. Od tego momentu możesz użytkować go w dowolny sposób, oczywiście zgodny z przeznaczeniem urządzenia.

Po upływie okresu wynajmu wypożyczalnia wyśle swojego pracownika po odbiór sprzętu. Zwykle istnieje możliwość wydłużenia okresu wynajmu, jeśli taka jest potrzeba klienta. W takiej sytuacji wystarczy podpisać odpowiedni aneks do umowy.

Obsługa i serwis

 Zarówno w przypadku modelu spalinowego, jak i zagęszczarki elektrycznej, wynajem może obejmować również obsługę urządzenia. To dobre rozwiązanie dla firm niezatrudniających operatorów tego typu sprzętu. W takim przypadku fachowiec przyjeżdża wraz ze sprzętem i wykonuje powierzone mu zadanie. Oczywiście jest to usługa dodatkowo płatna. Niemniej jednak przeważnie rozwiązanie to okazuje się opłacalne finansowo.

Co więcej, wypożyczalnia oferuje również usługi serwisowe. Co to oznacza w praktyce? Otóż jeśli podczas okresu wynajmu zagęszczarek ulegają one uszkodzeniom, wypożyczalnia natychmiast dokonuje napraw. Często specjalista jest w stanie naprawić urządzenie na miejscu. Jeśli nie jest to możliwe, zabiera się urządzenie do warsztatu. Natomiast na miejsce realizacji projektu wypożyczalnia wysyła sprzęt zastępczy.

Zagęszczarka elektryczna – wynajem nowoczesnego sprzętu

Wiesz już, jak przebiega proces wynajmu zagęszczarek. Jednak być może nie zdajesz sobie sprawy z tego, jak duży jest obecnie wybór tych urządzeń. Dzisiaj największą popularnością cieszy się zagęszczarka elektryczna – wynajem tego sprzętu to rozwiązanie przyjazne planecie.

Jednak to nie koniec zalet, ponieważ brak emisji spalin to także wygodniejsza praca z zagęszczarką. Modele zasilane prądem pracują o wiele ciszej. Niewątpliwie to również duży plus, który warto wziąć pod uwagę, dokonując wyboru ubijaka.