Artykuł sponsorowany

Masz na sprzedaż złom? W Gliwicach otrzymasz za niego dobrą cenę! Odwiedź skup złomu IKL Odpady, aby sprzedać złom metalowy – miedziany, aluminiowy, żelazny, stalowy i inne rodzaje złomu od ręki i za gotówkę!

Skup złomu metalowego różnych typów

Niepotrzebne konstrukcje metalowe? Pozostałe po remoncie domu materiały? A może złom zebrany podczas sprzątania garażu? W każdym z tych przypadków możesz zdecydować się na jego sprzedaż i odzyskać pieniądze.

Skup złomu IKL Odpady zajmuje się odkupowaniem złomu metalowego w różnych wariantach, między innymi stali, żelaza, metali kolorowych. Firma skupuje złom o różnych gramaturach – lekki, średni oraz ciężki, między innymi puszki, felgi, szyny i akcesoria kolejowe, wióry stalowe, ażury.

Skup aluminium, skup stali, skup miedzi Gliwice – wybierz usługi skupu złomu IKL Odpady, aby wygodnie sprzedać złom różnego rodzaju w dobrej cenie!

Atrakcyjne ceny za złom

Aby zyskać na sprzedaży złomu jak najwięcej, warto wybrać skup, który oferuje przystępne ceny odkupu.

IKL Odpady – skup metali Gliwice – https://www.iklodpady.com/ odkupuje złom po najkorzystniejszych cenach w okolicy, oferując klientom szybkie wypłaty pieniędzy. Firma ta regularnie dopasowuje swoje ceny do zmieniających się wycen metali i zapewnia klientom najlepszy zysk za sprzedaż różnego rodzaju złomu. Z aktualnym cennikiem firmy można zapoznać się na jej stronie internetowej, aby zobaczyć, ile pieniędzy można otrzymać za sprzedaż złomu.

Zapłata gotówką od ręki

Sprzedając złom w IKL Odpady, nie musisz czekać na otrzymanie pieniędzy, ponieważ firma przekazuje zapłatę od ręki.

Pracownicy firmy natychmiast zważą złom, a następnie przeprowadzą jego wycenę i zaproponują cenę. Dzięki temu można błyskawicznie otrzymać pieniądze za sprzedane materiały.

Skup złomu z odbiorem od klienta

W IKL Odpady można nie tylko sprzedać złom na miejscu, ale również zamówić praktyczną usługę polegającą na jego odbiorze.

Jeśli nie masz czasu na to, aby przekazać złom do skupu albo nie dysponujesz odpowiednim pojazdem do tego celu, możesz wybrać firmę IKL Odpady, której pracownicy przyjadą na miejsce, a następnie odbiorą odpady.

Usługa demontażu hal i konstrukcji metalowych

Firma IKL Odpady zajmuje się również prowadzeniem usług demontażu konstrukcji oraz innych elementów metalowych bezpośrednio u klientów.

W ofercie znajduje się między innymi usługa demontażu hal metalowych, wiat, a także innego rodzaju konstrukcji, które przeznaczone są do sprzedaży na złomie. Pracownicy firmy bezpiecznie i szybko rozmontują konstrukcje i przetransportują je do skupu.

IKL Odpady – skup złomu Gliwice Łabędy ul. Metalowców 6 – skorzystaj z naszej oferty!

PUNKT SKUPU ZŁOMU
44-109 Gliwice, ul. Metalowców 6
Tel: +48 537 666 706