Artykuł sponsorowany

Wszyscy kochamy blask świec. Szczególnie chętnie zapalamy je jesienią i zimą, gdy za oknem zimno i ponuro. Proponujemy Ci dzisiaj stylowe i piękne świeczniki drewniane, które staną się piękną dekoracją wnętrza Twojego domu i stworzą magiczny nastrój i niepowtarzalny klimat.

Świeczniki drewniane- dlaczego tak bardzo je lubimy?

Drewno ma w sobie magiczną moc. Jego uroku nie sposób mu odmówić. Nie ma chyba nic lepszego na długie, zimowe wieczory niż pięknie pachnące drewno. Jeżeli połączymy je z migoczącym blaskiem świecy, otrzymamy niesamowity klimat i niepowtarzalną atmosferę. To dlatego tak bardzo uwielbiamy drewniane świeczniki. Najprostszą i najmniej kosztowną, a zarazem bardzo bezpieczną formą świec są tzw. tealighty, czyli małe, okrągłe świeczki, które paląc się, mogą wydzielać przyjemny aromat. Są bezpieczne, gdyż ich czas palenia nie jest długi. Nawet, jeżeli zapomnisz zgasić takiej świecy, ona sama zgaśnie w krótkim czasie. Drewniane świeczniki na tealighty to zdecydowanie najlepszy element dekoracyjny na zimowy okres, w którym wyjątkowo szukamy ciepła i dodatkowego, naturalnego światła.

Świeczniki drewnianeDo jakich wnętrz pasują świeczniki drewniane?

Drewniane świeczniki pasują do każdego pomieszczenia. Te dostępne w sklepie Dekorowisko są tworzone z naturalnego drewna barwionego na ciemny kolor. Elementem charakterystycznym jest przewiązanie grubym, jutowym sznurem, który dodaje świecznikom wyjątkowego stylu. Tego rodzaju dekoracja wyjątkowo pasuje do wnętrz klasycznych, ale także nowoczesnych. W każdym z nich tworzy wyjątkową atmosferę. Dostępne są świeczniki w formie jednego kawałka drewna na trzy tealighty, a także świeczniki pojedyncze, składające się z prostokątnych drewnianych klocków. Otwory na tealighty wydrążone są w sposób niezwykle estetyczny, a stabilność świecznika zapewnia pełne bezpieczeństwo.

Czy warto zakupić świeczniki drewniane?

Jeżeli cenisz sobie spokojną atmosferę, pełen relaks i wyjątkowy klimat, świeczniki drewniane są zdecydowanie tym, czego szukasz. Drewniane dekoracje dodadzą stylu każdemu wnętrzu, a rozchodzący się po pomieszczeniu zapach drewna stworzy prawdziwie zimową, przytulną atmosferę. Świeczniki, choć niewielkich rozmiarów, przyciągają wzrok i sprawiają, że nie sposób oderwać od nich oczu. Szlachetność zastosowanego materiału dodaje klasy wnętrzu, a zastosowanie standardowych rozmiarów tealightów pozwala na dokupienie świec, gdy ulegną wypaleniu. Piękne świeczniki najwyższej jakości kupisz pod tym linkiem: https://dekorowisko.pl/swieczniki-drewniane.