Wolfcraft_LogoNiemiecki producent innowacyjnych narzędzi ręcznych i uniwersalnego osprzętu dla majsterkowiczów, jak i do zastosowań profesjonalnych. Firmę w 1949 r. założył w miejscowości Remscheid Reinhard Wolf. W ciągu 60 lat niewielka firma rodzinna przekształciła się w duże przedsiębiorstwo, którego produkty cieszą się uznaniem nie tylko w Europie, lecz także poza nią. Światowy sukces i dynamiczny rozwoju firmy to efekt dostarczania innowacyjnych produktów odpowiadających potrzebom rynku i klientów oraz doskonała jakość wyrobów.
Firma Wolfcraft dysponuje nowoczesnym parkiem technologicznym, który zapewnia przestrzeganie surowych norm technicznych i wymogów jakości. Własny dział badań i rozwoju produktu pozwolił osiągnąć produktom Wolfcraft pozycję lidera w wybranych grupach asortymentowych.
W chwili obecnej przedstawicielstwa oraz partnerzy firmy działają w ponad 30 krajach świata. W 2010 dystrybucję produktów Wolfcraft na terenie Polski roku rozpoczęła firma Lange Łukaszuk.

Wolfcraft_AW01_1WOLFCRAFT Marka narzędzi i akcesoriów dla profesjonalistów i zaawansowanych majsterkowiczów, wyróżniających się wieloma innowacyjnymi rozwiązaniami chronionymi ponad 500 patentami. Cechuje je dopracowane wzornictwo i niezwykła funkcjonalność. Uniwersalny osprzęt marki Wolfcraft jest dostosowany do prawie wszystkich rozpowszechnionych na rynku narzędzi takich marek jak: Bosch, Kress, B&D, Hitachi, Makita, Metabo, Rockwell, Skil i inne. Narzędzia Wolfcraft zapewniają komfort pracy i szeroki obszar zastosowań w pracach domowych, warsztatowych, hobbystycznych.

W bogatej ofercie znajduje się ponad 2500 pozycji. Oferta Wolfcraft obejmuje 29 grup towarowych: systemy transportowe, stoły warsztatowe, ściski, stojaki wiertarskie, frezowanie, połączenia kołkowe i płytkowe w drewnie, połączenia wpustowe w drewnie, pompy, mieszadła, noże, przyrządy pomiarowe, zszywacze, środki ochrony osobistej, tarcze do cięcia, szczotki, szlifowanie, polerowanie, ceramiczne kamienie szlifierskie, tarniki i zdzieraki, otwornice, brzeszczoty wyrzynarek, piły tarczowe, uchwyty wiertarskie, wiertła, bity, systemy do układania paneli, systemy do układania tarasów, systemy do gips kartonów, wyciskacze do tub.