Imię to bardzo ważny element tożsamości każdego człowieka. Jego znajomość ma szczególne znaczenie dla kontaktów z innymi osobami. Znając imię osoby, z którą się spotykamy, mamy bowiem zdecydowanie większe szanse na nawiązanie z nią przyjaznej i bardziej bezpośredniej relacji…

Imię to bardzo ważny element tożsamości każdego człowieka. Jego znajomość ma szczególne znaczenie dla kontaktów z innymi osobami. Znając imię osoby, z którą się spotykamy, mamy bowiem zdecydowanie większe szanse na nawiązanie z nią przyjaznej i bardziej bezpośredniej relacji. Znajomość imion poszczególnych osób szczególnie przydaje się w biznesie, gdyż ułatwia pracownikom komunikację z klientami oraz pomaga w zdobywaniu kontaktów biznesowych.

Każda firma powinna więc zaopatrzyć się w identyfikatory imienne, które zdradzą rozmówcy nie tylko imię oraz stanowisko noszącego go pracownika, ale staną się także istotnym elementem identyfikacji wizualnej marki.

Identyfikatory imienne – gdzie są niezbędne?

Identyfikatory imienne to akcesoria, które szczególnie przydają się dla pracowników mających bezpośrednią styczność z klientem. Dzięki temu dana osoba od razu wie, z kim rozmawia, ma okazję poznać jego imię oraz nawiązać z obsługującym ją pracownikiem bardziej przyjazne relacje.

Znajomość imienia ułatwia bowiem komunikację oraz sprawia, że klient czuje się bardziej komfortowo. Identyfikatory imienne dla pracowników bezpośrednio obsługujących klienta, oprócz samego imienia powinny zawierać także informację o stanowisku, jakie pracownik zajmuje w firmie oraz w dopisek „uczę się”, w przypadku osób, które dopiero zdobywają doświadczenie na danym stanowisku. Taka adnotacja budzi bowiem z reguły większą wyrozumiałość klientów oraz sprawia, że pracownik czuje się pewniej podczas kontaktów z nimi.

Identyfikatory imienne to praktyczne akcesoria, które przydają się nie tylko w przypadku kontaktów na linii pracownik-klient. Ich obecność jest bowiem nieoceniona również podczas firmowych eventów, do których należą sympozja, konferencje, imprezy integracyjne, targi i wiele innych. W tym przypadku identyfikatory imienne umożliwiają bowiem szybsze zawieranie nowych znajomości przez uczestników danego wydarzenia oraz ułatwiają im zapamiętywanie imion oraz funkcji poszczególnych osób. Jest to bardzo istotne w nawiązywaniu kontaktów biznesowych oraz pomaga w skutecznym pozyskiwaniu nowych współpracowników, kontrahentów oraz budowaniu sieci kontaktów biznesowych.

Spersonalizowane identyfikatory imienne – gdzie zaprojektować własne?

Identyfikatory imienne są także istotnym elementem wchodzącym w skład identyfikacji wizualnej firmy lub marki. Ich idealne dopasowanie do firmowych kolorów, obecność logo i innych symboli graficznych i charakterystyczny kształt pozwalają bowiem firmie jeszcze lepiej zadbać o spójność wszystkich elementów identyfikacji wizualnej marki oraz świadczą o jej profesjonalizmie i przywiązaniu do detali.

Identyfikatory imienne w Nana mogą być wykonane z dowolnych materiałów, posiadać wybrany przez klienta kształt oraz spersonalizowane nadruki wysokiej jakości. Na szczególną uwagę zasługuje wykorzystanie do ich produkcji najlepszych materiałów, które gwarantują wszystkim identyfikatorom trwałość oraz atrakcyjny wygląd przez długi czas. Identyfikatory imienne są także wyposażone w dobrej jakości zapięcia, do których, oprócz tradycyjnej agrafki, należą także specjalne klipsy oraz mocne magnesy, których użytkowanie nie powoduje zniszczenia tkanin.