Artykuł sponsorowany

Koniec budowy domu widać już na horyzoncie. Jednym z ostatnich etapów, jakie pozostały do wykonania przed upragnionym zamknięciem inwestycji jest ocieplenie poddasza. To kluczowy dla Twojego komfortu etap, dlatego warto podejść do niego z maksymalnym profesjonalizmem. Jednocześnie, im dłużej trwa budowa domu, tym dłużej zastanawiasz się nad każdą wydaną na niego złotówką.

Tym, którzy marzą o połączeniu jakości i dobrej ceny, z pomocą przychodzi innowacyjna technologia: nowoczesna pianka poliuretanowa natryskowa Crossin.

Ocieplenie poddasza. Dlaczego jest tak ważne?

Decyzja o wyborze izolacji, na którą składa się nie tylko ocieplenie zewnętrze, ale też ocieplenie wnętrza domu, będzie miała wpływ na jakość życia lokatorów. Od niej zależy to, jak skutecznie dom będzie chronić nas przed upałem i jak długo utrzyma się zimą wygenerowane przez nas kosztowne ciepło. Prawidłowe ocieplenie poddasza jest tu szczególnie istotne. To bowiem trudna powierzchnia, obarczona ryzykiem powstawania mostków termicznych i wymagająca nie tylko świetnej warstwy izolacyjnej, ale też profesjonalnego wykonania. Czy te dwa aspekty mogą iść w parze z przystępną ceną?

Izolacja pianką. Zalety

Rozwój technologii sprawił, że od pewnego czasu, tradycyjne technologie tracą swoją wysoką pozycję, ustępując aplikowanej natryskowo pianie poliuretanowej. Oprócz wielu zalet, takich jak bezspoinowość (brak mostków termicznych) i bardzo niska nasiąkliwość wybranych systemów, np. piany Crossin Attic Soft (trwalsze właściwości izolacyjne i potwierdzona badaniami odporność na tworzenie się pleśni), posiada także tę najbardziej pożądaną: jest rozwiązaniem ekonomicznym.

Choć na rynku pojawia się coraz więcej producentów i dostawców izolacji pianką poliuretanową, szczególną uwagę warto poświęcić systemom marki Crossin.

Izolacja poddasza pianką poliuretanową Crossin

Izolacja pianą poliuretanową. Koszty

Na całkowity koszt procesu ocieplenia składa się materiał, robocizna i czas wykonania pracy. Aby zatem uzyskać dobre efekty przy użyciu tradycyjnych metod ocieplenia, np. wełny mineralnej, należy mieć na uwadze zarówno koszt samego materiału, jak i koszt wykonania. W obu przypadkach, im lepsza jakość, tym wyższa cena.

Ocieplenie pianą poliuretanową Crossin łączy oba te elementy w rozsądnej cenie i zwykle kosztuje mniej niż standardowo stosowane metody izolacji. Sama aplikacja przebiega bardzo szybko i zwykle realizowana jest w jeden dzień. Decydując się na produkty Crossin, możemy liczyć na wsparcie Autoryzowanych Wykonawców, którzy służą pomocą w doborze odpowiedniego systemu, a cena usługi zawiera całość wykonania wraz z materiałem.

Realne dane liczbowe ekspertów Crossin Insulations

Specjaliści z firmy Crossin Insulations, producenta innowacyjnego systemu izolacji pianą poliuretanową, przedstawiają na swojej stronie internetowej konkretne dane potwierdzające ekonomiczne właściwości swoich produktów. Zapoznaj się z tymi informacjami lub skontaktuj się z doradzą Crossin Insulations, by poznać szczegółową wycenę dla swojej nieruchomości. Wypełnij formularz kontaktowy i przekonaj się, że możesz zyskać jakość i oszczędności.