Fot. Grupa Topex

Grupa Topex wprowadza na rynek serię profesjonalnych elektronarzędzi wysokiej jakości w przystępnej cenie: Graphite Pro. Nowa linia produktowa jest skierowana do najbardziej wymagających użytkowników.Elektronarzędzia profesjonalne Graphite Pro

W skład nowej linii produktowej wchodzą: kompaktowa i ergonomiczna szlifierka kątowa, niezastąpiona w każdym warsztacie polerka, dwie młotowiertarki i młot kujący o dużej mocy oraz innowacyjna bruzdownica wyposażona w potrójną tarczę pozwalająca na bruzdowanie na gotowo i nie wymagająca dodatkowego kucia.

Urządzenia sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Ich niezawodność została potwierdzona rygorystyczną kontrolą jakości, zaś materiały i podzespoły najwyższej jakości gwarantują dużą wytrzymałość. Optymalnie dobrane parametry pozwalają na wykonanie nawet najbardziej wymagających prac, zaś ergonomiczna konstrukcja zapewnia duży komfort pracy. Wszystkie narzędzie Graphite Pro są kompatybilne z szeroką gamą akcesoriów Graphite.

Elektronarzędzia profesjonalne Graphite ProWszystkie elektronarzędzia Graphite Pro, zarówno dla firm, jak i użytkowników indywidualnych, są objęte 3-letnią gwarancją. Można ją bezpłatnie przedłużyć do pięciu lat rejestrując produkt na stronie internetowej graphitepro.pl. Tak długi okres gwarancji zdecydowanie wyróżnia markę wśród konkurencyjnych producentów. Ponadto producent zapewnia stałą, pełną dostępność części zamiennych i eksploatacyjnych do elektronarzędzi Graphite Pro dla utrzymania ich sprawnego funkcjonowania zarówno podczas, jak i po okresie gwarancyjnym.

– Elektronarzędzia Graphite Pro zostały zaprojektowane do pracy ciągłej, czyli są naprawdę wytrzymałe. Niepodważalnym ich atutem jest też poręczność wynikająca ze sprawdzonej technologii i zaawansowanej ergonomii. Elektronarzędzia Graphite Pro to nie tylko bezpieczna inwestycja, ale i długoterminowa korzyść – mówi Radosław Fiślak, menadżer Marketingu ds. Rynku Krajowego Grupy Topex.Elektronarzędzia profesjonalne Graphite Pro