Fot. Stanley

Nowa, profesjonalna mieszarka FME190 Stanley FatMax® dostosowana do ciężkich warunków remontowo-budowlanych to idealny pomocnik w rozrabianiu farb, zapraw tynkowych, czy klejów. Jej mocny silnik pozwala na sprawne mieszanie zarówno suchych, jak i mokrych zapraw. Doskonałą kontrolę i komfort pracy zapewnia ergonomiczny uchwyt typu „D”.

mieszarka Stanley FatMax

Fot. Stanley

Najważniejszą cechą elektronarzędzi budowlanych jest wytrzymałość. Mieszarka Stanley FatMax® FME190 to pod tym względem najlepszy wybór dla fachowców. Jej silnik o mocy 1600 W z dwubiegową regulacją prędkości umożliwia mieszanie nawet bardzo suchych zapraw bez przeciążania urządzenia. Służy do tego pierwszy bieg osiągający prędkość do 480 obr./min. Z kolei drugi – do 800 obr./min, jest przeznaczony do zapraw mokrych. Pracę ułatwia poprawiający kontrolę i komfort uchwyt typu „D”. Mieszarka FME190 Stanley FatMax® waży 5,1 kg. Sprawdza się zwłaszcza podczas prac murarskich i wykończeniowych, w tym np. przy układaniu płytek, gdzie kluczowe jest szybkie rozrobienie kolejnych partii spoin.

Nowe mieszarki Stanley FatMax® z mieszadłem do zapraw, uchwytem M14 (fi140 mm) oraz 4-metrowym kablem zasilającym są już dostępne w renomowanych sklepach budowlanych na terenie całej Polski. Cena – około 789 zł.

mieszarka Stanley FatMax

Fot. Stanley