Fot. Black+Decker

Nowy, akumulatorowy wkrętak Black+Decker™ powinien znaleźć się w każdej skrzynce narzędziowej. Wygodny w użyciu przyda się w domu i na ogrodzie. Który z trzech modeli najlepiej zaspokoi nasze potrzeby?nowe wkrętaki Black+Decker

Niemal każdy z nas jest majsterkowiczem. Choćby w minimalnym zakresie. Czy to rozkręcając stare meble, czy skręcając nowe lub stawiając altankę ogrodową. Liczba wkrętów nawet przy tak prostych czynnościach potrafi przyprawić o ból głowy. Tymczasem trzy nowoczesne wkrętaki akumulatorowe Black+Decker™ zaskakują szybkością działania! Pomogą skręcić szafki, powiesić obrazy, a nawet zrobić drewnianą donicę ogrodową. Ich kompaktowe rozmiary oraz nowe funkcjonalności czynią majsterkowanie szybkim, prostym i jeszcze przyjemniejszym.

Zaawansowany CS3653LC

nowe wkrętaki Black+DeckerDopasowany do dłoni, niewiele większy od zwykłego śrubokręta CS3653LC Black+Decker™ wkręca i wykręca z prędkością 190 obr./min przy 6 Nm momentu obrotowego. Ten najbardziej zaawansowany model z nowej gamy wkrętaków można dostosować do pracy w pozycji poziomej lub pistoletowej. Świetnie radzi sobie w miejscach ciemnych, które rozjaśnia zintegrowana dioda LED, informuje użytkownika o stanie baterii poprzez wskaźnik naładowania oraz utrzymuje bity i wkręty pod ręką dzięki specjalnemu uchwytowi magnetycznemu. Ważną zaletą nowego wkrętaka Black+Decker™  jest także sam akumulator Li-Ion o pojemności 1,5 Ah, który ładuje się aż 4 razy szybciej niż akumulatory montowane we wcześniejszych modelach. Wyposażenie wkrętaka z dwupozycyjną rękojeścią obejmuje również uniwersalną, szybką ładowarkę USB. Sugerowana cena detaliczna – 252 zł.

Wielopozycyjny CS3652LC

nowe wkrętaki Black+DeckerKompaktowy CS3652LC z uchwytem pistoletowym wyróżnia się w nowej gamie wkrętaków Black+Decker™  8 pozycjami wkręcania i wykręcania pod wieloma kątami, w tym pod kątem prostym dzięki dodatkowej głowicy kątowej. Pracę w trudnodostępnych miejscach ułatwia zintegrowana dioda LED oraz magnetyczny uchwyt na bity. Optymalną moc do pracy zapewnia mu 5,5 Nm momentu obrotowego i prędkość 180 obr./min. Nowoczesny akumulator 1,5 Ah Li-Ion utrzymuje ładunek nawet do 18 miesięcy. Wyposażenie obejmuje końcówkę wkrętarską 25 mm H4. Sugerowana cena detaliczna – 215 zł.

Popularny CS3651LC

nowe wkrętaki Black+DeckerKompaktowy wkrętak Black+Decker™ CS3651LC ma miękki, pistoletowy uchwyt z przełącznikiem trybu wkręcania i wykręcania z prędkością do 180 obr./min przy 5 Nm momentu obrotowego. Podobnie jak CS3652LC i CS3653LC posiada wmontowane oświetlenie LED. Akumulator Li-Ion utrzymuje urządzenie w gotowości do użycia przez 18 miesięcy. W zestawie można znaleźć 2 końcówki 50 mm do wkręcania: H4 i PZ1. Sugerowana cena detaliczna – 152 zł.

Wszystkie nowe wkrętaki Black+Decker™  mają 24-miesięczną gwarancję i są dostępne w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.nowe wkrętaki Black+Decker