Fot. Black & Decker

Orb-It™ od Black & Decker to stylowy i poręczny odkurzacz ręczny o nowoczesnym wzornictwie. Łączy w sobie elegancję, kompaktowość i użyteczność. Dzięki niemu możemy w każdej chwili zadbać o czystość najbliższego otoczenia.

Odkurzacz domowy Black & Decker Orb-It™. Fot Black & Decker

Odkurzacz domowy Black & Decker Orb-It™. Fot Black & Decker

Innowacyjny a zarazem dekoracyjny design Orb-It™ od Black & Decker wyróżnia ten odkurzacz ręczny na tle innych dostępnych na rynku. Stylistyka Orb-It™ pozwala idealnie dopasować go do wystroju wnętrza i sprawia, że wygląda doskonale nawet pozostawiony na blacie kuchennym, biurku czy stoliku. Jednak zalety Orb-It™ to nie tyko wzornictwo, ale także funkcjonalność zagwarantowana przez ponadprzeciętnie kompaktową budowę i niską wagę odkurzacza. Orb-It™ może być używany do bieżącego porządkowania otoczenia, odkurzenia biurka czy kuchennego blatu, stołu po rodzinnym obiedzie, sofy na której wylegiwał się nasz pupil, czy też rozsypanych na podłodze okruchów.

Odkurzacz domowy

Fot. Black & Decker

Aby rozpocząć pracę Orb-It™ 4,8V wystarczy rozłożyć rękojeść, następuje wówczas wysunięcie końcówki zasysającej, oraz nacisnąć przycisk start. Odkurzacz zacznie zasysać nieczystości do 180 ml zbiornika z filtrem, zamykanego przeźroczystym wieczkiem, przez które doskonale widać poziom zapełnienia. Orb-It™ 4,8V wyposażony jest w obrotową ładowarkę 360 stopni stanowiąca jednocześnie podstawkę do odkurzacza oraz uchwyt na dodatkowe końcówki do sprzątania miejsc trudnodostępnych – szczelinową i szczotkową. O poziomie naładowania odkurzacza informuje dyskretna, niebieska dioda LED.

Odkurzacz domowy

Orb-It™ 4,8V został wykończony wysokiej jakości lakierem metalicznym. Dostępny jest w 6 kolorach: Cherry Red, Barium Green, Electric Blue, Metallic Black, Pearl White oraz Pearl Magneta.

Cena – 209 zł.