Fot. Stanley

Ręczna pilarka tarczowa FMC660M2 Stanley FatMax® to zasilane akumulatorem 18 V, precyzyjne elektronarzędzie do prac, w których liczy się mobilność i dokładność. Lekka i wydajna pozwala na łatwe cięcie drewna, materiałów drewnopochodnych oraz tworzyw sztucznych niezależnie od miejsca pracy i zasalania sieciowego.

Akumulatorowa ręczna pilarka tarczowa Stanley

Fot. Stanley

Na rynku już od dawna królują sieciowe ręczne pilarki tarczowe. Jednak to wersje ładowane akumulatorem zyskują coraz większe uznanie specjalistów branży remontowo-wykończeniowej, którzy wymagają od sprzętu jakości, precyzji, a przede wszystkim mobilności. Odpowiadając na te oczekiwania użytkowników zespół projektowy Stanley FatMax® stworzył pilarkę małą, lekką, bez przewodu zasilającego. Sprawdza się ona podczas remontów i adaptacji, cięcia desek i listew podłogowych, blatów kuchennych, docinaniu płyt meblowych, a także tworzyw sztucznych, np. rur i rynien.

Pilarka tarczowa FMC660M2 Stanley FatMax® jest elektronarzędziem stworzonym do prac w miejscach trudnodostępnych, na drabinie oraz tam gdzie w pobliżu nie ma gniazda sieci elektrycznej. To nieco ponad 3-kilogramowe elektronarzędzie zasila akumulator Li-Ion o napięciu 18 V i pojemności 4 Ah. Zastosowana tarcza o średnicy 165 mm pozwala na cięcie materiałów o grubości do 53 mm pod kątem 90º i o grubości 43 mm pod kątem 45º z szybkością do 4000 obr./min, a maksymalny kąt odchylenia tarczy wynosi 50º. Profilowany, gumowany uchwyt zapewnia wyjątkowy komfort pracy. Kupując FMC660M2 otrzymamy wraz z pilarką 2 akumulatory 4.0 Ah, ładowarkę, tarczę tnącą oraz walizkę transportową.

Cena – około 1399 zł.

Artykuły pokrewne:

Akumulatorowe pilarki tarczowe

Przegląd rynku:

Akumulatorowe pilarki tarczowe