Artykuł sponsorowany

Niemal każdy posiadacz smartfona posiada pokaźną kolekcję fotografii. Z pewnością wiele przyjemności sprawia powracanie do wspomnień zakodowanych na karcie pamięci naszego telefonu, jednak jeszcze więcej radości może sprawić obdarowanie osobistym prezentem najbliższych. Poniżej przedstawimy proste sposoby zmiany naszych zdjęć w ciekawy upominek, który z wywoła uśmiech u obdarowanej osoby.

Fotoprezenty

Najoczywistszym wyborem jest wybór jednego z fotoprezentów. Tutaj mamy szeroki wachlarz możliwości. Między innymi możemy umieścić ulubioną fotografię na kolorowym kubku. Fotokubek ze zdjęciem wnuczka lub wnuczki to niezapomniany upominek, który będzie towarzyszył obdarowanej osobie na co dzień. Ciekawym wyborem, może być też kubek magiczny, który dopiero pod wpływem temperatury ujawnia zapisane na nim zdjęcie. Wśród foto upominków popularne są też poszewki z nadrukiem oraz koszulki. Połączenie przedmiotu codziennego użytku z osobistym akcentem to bardzo często strzał w dziesiątkę.

Duże formaty zdjęć

 Zdjęcia XXL i powiększenia, to doskonały prezent, zwłaszcza kiedy fotografia, jaką udało nam się wykonać jest wyjątkowo udana. Zdjęcie w dużym formacie można zawiesić na ścianie, skąd z pewnością będzie stanowiło ozdobę każdego wnętrza. Zdjęcia portretowe, ciekawe ujęcia pejzażowe to najczęstsze tematy tego typu fotografii. Duże formaty to nie tylko standardowe rozmiary, ciekawym wyborem mogą okazać się fotografie w formie kwadratu lub panoramy. Taki oryginalny kształt, może podkreślić wyjątkowość wywołanego zdjęcia.

Kolekcje ulubionych zdjęć

Oczywistym pomysłem jest wywołanie całej kolekcji zdjęć. Taki pomysł wcale nie musi być banalny. Interesujące fotografie zamknięte w ozdobnym albumie, mogą stać się tym upominkiem, który na dłużej przykuje uwagę obdarowanej osoby. Fotografie lepiej niż jakiekolwiek słowa mogą przywołać przyjemne wspomnienia. Oczywiście możemy je utrwalić w formie fotoksiążki, jednak także doskonałym wyborem jest zakup pięknego albumy i wywołanie zdjęć w jednym z internetowych fotolabów.

Jak widać fotografowanie może sprawić podwójną przyjemność. Pierwszy raz, kiedy mamy satysfakcję z utrwalenia ciekawego ujęcia, drugi, kiedy nasza praca sprawi przyjemność bliskim nam osobom.