Artykuł sponsorowany

Chcesz stworzyć wspaniałe i imponujące mieszkanie? Twój dom jest w nowoczesnym stylu i potrzebujesz wyposażenia, które sprawi, że jego design będzie zaskoczeniem dla lokatorów i gości? W takim razie musisz zadbać o wszystkie detale, które stworzą spójną całość.

Trzeba przyznać, że zadanie nie należy do prostych, lecz jest to jednak możliwe. Wystarczy sięgnąć po sprawdzone rozwiązania od renomowanych producentów i wybierać nowe kolekcje. Dzięki temu będziecie mieć pewność, że wszystkie elementy są przygotowane z najlepszych materiałów i pasują do obecnie panujących trendów.

Jednym z interesujących elementów, który mimo wszystko jest w stanie sprawić dużo problemów aranżatorom, jest bateria umywalkowa w łazience. Wiele osób zapyta pewnie, co jest trudnego w takim zakupie, lecz odpowiedź również może okazać się dla nich zaskakująca. Otóż musi ona pasować do stylu wnętrza!

Nowoczesność, czyli minimalistyczne, lecz zaskakująco funkcjonalne

Nowoczesność kojarzy nam się z niewielkimi produktami, które dysponują nieograniczonymi możliwościami. Tak też powinno być z wyposażeniem łazienkowym. Coś niewielkiego, bardzo prostego, lecz oferujące ciekawe funkcjonalności, to na pewno przedmiot nowoczesny. Czy bateria umywalkowa może zaprezentować nam coś więcej, jak regulacja temperatury i mocy strumienia? Ciężko powiedzieć, ponieważ na rynku na pewno znajdziemy konstrukcje z termometrami i elektroniką, lecz pozostaniemy przy kwestii minimalistycznego designu. W końcu to chodzi o nowoczesny styl, a nie technologię.

Dostępne kształty, rozmiary i kolory

Oczywiście można wybrać kształt owalny lub kwadratowy. Najważniejsze jest to, żeby bateria umywalkowa była stosunkowo prosta i jednokolorowa. Zostańmy na chwilę przy odcieniu, skoro już na niego trafiliśmy. Asortyment nowoczesny zazwyczaj oferowany jest w dwóch wariantach – białym lub czarnym. Białe są zazwyczaj kolory ścian i wyposażenia, lecz niewielkie i drobne komponenty mogą być czarne, by tworzyły one interesujący kontrast.

Sięgnij po rozwiązania oferowane przez najlepszych i największych

Skoro wiesz już, jakie masz możliwości, teraz pozostaje jedynie wybrać odpowiedni produkt. Pewnie zastanawiasz się nad tym, czym różni się wysokogatunkowa bateria umywalkowa od tej wykonanej z kiepskich materiałów. Otóż odpowiedź jest bardzo prosta. Jakością wykonania i komponentów. Przykładowo: odpornością lakieru na ścieranie i zarysowania. Tańsze zamienniki szybko stracą swój blask, natomiast markowe produkty przez wiele lat będą wyglądać jak nowe.