Artykuł sponsorowany

Drzwi pełnią niezwykle ważną funkcję w każdym domu. To nie tylko element praktyczny służący podziałowi przestrzeni mieszkalnej na różne strefy, ale również dopełnienie aranżacji wnętrza. Jeśli marzysz o projekcie w nowoczesnym stylu, postaw na drzwi szklane. Elegancki i awangardowy wygląd przy jednoczesnym dbaniu o bezpieczeństwo i solidność wykonania – te cechy opisują producenta drzwi szklanych Prolinea i sprawiają, że klienci od lat wybierają usługi firmy.

Dlaczego warto zainwestować w drzwi szklane?

Dzrwi szklane Prolinea

Fot. Prolinea

Szkło już na stałe wpisało się w stylistykę nowoczesnego budownictwa budynków biurowych. Zachwyca swoją dystynkcją i lekkim, nienarzucającym charakterem. Projektanci przestrzeni domowych coraz chętniej sięgają po ten surowiec, korzystając z jego wielu zalet.

Drzwi szklane świetnie sprawdzą się w małych mieszkaniach. Szło przepuszcza i jednocześnie odbija światło, co sprawia, że przestrzeń optycznie się powiększa. Wpuszczone do pomieszczeń promienie słoneczne pomagają rozkwitać tak modnym ostatnio, domowym roślinom. W dodatku szkło w całości nadaje się do recyklingu, co może być istotną informacją dla osób, które troszczą się o środowisko naturalne.

Warto podkreślić, że drzwi szklane to nie tylko możliwość manipulowania optyką pomieszczenia czy wybranie ekologicznego rozwiązania. Wśród najważniejszych zalet należy wymienić liczne możliwości aranżacyjne. Drzwi szklane będą świetnie wyglądały niezależnie od tego, czy nasz dom jest urządzony w nowoczesnym stylu skandynawskim, industralnym czy może minimalistycznym.

Efektowne wzornictwo parze z bezpieczeństwem

Firma Prolinea jako producent drzwi szklanych zapewnia klientów o najwyższym standardzie stosowanych materiałów oraz systemów. Dla bezpieczeństwa szkło przechodzi proces hartowania i laminacji. Dzięki temu nawet jeśli uszkodzimy powłokę szkła, zachowa integralny kształt i nie rozpadnie się na ostre odłamki. Co więcej, drzwi szklane zostały przebadane w instytucie Szkła i Ceramiki w Krakowie i posiadają odpowiednie certyfikaty dostępne do wglądu na stronie Prolinea. Okazuje się, że możesz postawić na drzwi szklane, nawet jeśli Twoimi domownikami są małe dzieci czy zwierzęta.

Stwórz niepowtarzalny charakter wnętrza z Prolinea

Drzwi szklane to specjalność marki Prolinea. Firma od lat projektuje i przeprowadza metamorfozy wnętrz. W ofercie dostępne są również balustrady szklane, ekrany i panele ze szkła do kuchni czy szklane kabiny prysznicowe. Klient może liczyć na pomoc fachowców na każdym etapie realizacji zamówienia. Bezpieczeństwo używanego szkła i okuć potwierdzają aktualne atesty. Szukasz nowoczesnych drzwi szklanych? Producent Prolinea zaprasza do współpracy i zapoznania się z szerokim asortymentem.