Fot. majkawoparach.pl

Gorąco polecamy nowy blog dla rodziców i dzieci „Majka w oparach”. To propozycja dla wszystkich fanów wspólnego gotowania z dziećmi, którzy uwielbiają się śmiać. Przy okazji autorki pokazują, jak ugotować lub upiec coś pysznego i mało skomplikowanego.

blog Majka w opałachNiecały miesiąc temu wystartował blog dla rodziców i dzieci, na którym krok po kroku prezentowane są proste przepisy dla najmłodszych. Wszystko okraszone jest dowcipnym językiem i pomysłowymi aranżacjami, które jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki pojawiają się na talerzach, zachęcając do jedzenia nawet największe niejadki.

Autorkami projektu są dwie siostry – Kasia i Marta – a w roli głównej występuje sześcioletnia Majka. Dziewczynka ma talent nie tylko do pitraszenia wspólnie z mamą, lecz także do przejęzyczeń wywołujących uśmiech na twarzy niejednego dorosłego. Każdy przepis jest więc poprzedzony zabawną historyjką, w której Majka dzieli się swoimi przemyśleniami. Choć dziewczyny dopiero rozpoczęły przygodę z blogosferą, już dziś zapewniają, że na „Majce…” będzie dużo pysznego jedzenia i mnóstwo dobrej zabawy.blog majka w oparach

Jak dotąd na blogu pojawiły się trzy przepisy do wspólnego pitraszenia z dziećmi.

Śląska gąsienica

blog Majka w opałach

Świąteczne „pierniczenie”

blog Majka w opałach

Łosoś pod strzechą

blog Majka w opałach