Artykuł sponsorowany

Paski LED to efektowe rozwiązanie, które pozwala na wykreowanie niepowtarzalnego oświetlenia w mieszkaniu, biurze lub lokalu usługowym. Wyposażona w diodę elektroluminescencyjną taśma jest elastyczna i może przybrać dowolny kształt w zależności od potrzeb i pomysłu na aranżację przestrzeni. Producent LED Ledline posiada w swoim asortymencie szeroki wybór produktów, dzięki którym można stworzyć niezapomniane świetlne kompozycje.

Co warto wiedzieć o taśmach LED?

Taśmy LED to bardzo efektowny sposób na podświetlenie tych fragmentów przestrzeni, które powinny zostać wyeksponowane. W pokoju może być to łóżko lub podwieszany sufit, w łazience lustro, a w kuchni wyspa, na której przyrządza się posiłki. Przestrzenie biurowe wymagają zaś dobrego doświetlenia recepcji. Paski ledowe doskonale się również sprawdzają jako dekoracja w salach bankietowych, restauracjach, czy galeriach handlowych, ponieważ przyciągają wzrok. Można je na przykład zastosować do oznaczenia ciągów komunikacyjnych albo odpowiedniego wyeksponowania towarów.

Czy taśmy LED są energooszczędne?

Oświetlenie LED zużywa stosunkowo mało prądu, aby wyemitować jaśniejszą wiązkę światła, niż tradycyjne żarówki. Specjaliści szacują, że na wykorzystaniu tej technologii można ograniczyć koszty zużycia prądu nawet o ponad 60%. Diody elektroluminescencyjne działają również dłużej, więc nie wymagają szybkiej wymiany.

W naszym sklepie znajdziesz taśmy LED, które działają pod napięciem 12 i 24V, ale podczas eksploatacji zużywają podobną ilość prądu. Różni się ona w zależności od tego, jak intensywne jest emitowane światło. W ofercie znajdziesz szeroki asortyment produktów o różnej mocy. Wszystko więc zależy od tego, jakie tak naprawdę są Twoje indywidualne potrzeby. Zastanów się zatem przede wszystkim, jaki efekt chcesz osiągnąć, a potem sprawdź techniczną specyfikację poszczególnych produktów. Ponadto, jeśli chcesz wiedzieć więcej na ten temat, wejdź na stronę: https://ledline.pl/strony/jaka-tasme-led-wybrac-24v-czy-12v.