Artykuł sponsorowany

Aranżacja mieszkania jednakowo nowego odebranego od dewelopera, jak i już posiadanego, może doprowadzić nas do niewielkiego zakłopotania. Chcąc zaprojektować przestrzeń, w której będziemy się dobrze czuli, powinniśmy zwrócić uwagę na najmniejsze szczegóły takie jak meble, dekoracje, roślinność czy drzwi wewnętrzne. Skrupulatnie dopasowane do siebie elementy pozwolą dodać mieszkaniu wyjątkowego charakteru, a także będą w pełni funkcjonalne.

Wykończenie mieszkania pasujące do każdej aranżacji

Panująca moda na aranżacje mieszkania w stylu minimalistycznym to sposób, aby zarówno małe, jak i duże przestrzenie cieszyły nasze oko i były miejscem, gdzie odpoczniemy po ciężkim dniu pracy. Drewniane meble połączone ze szklanymi zdobieniami oraz nutą zieleni w postaci bujnej roślinności zapewnią ciepły domowy klimat, a także wniosą więcej życia do mieszkania.

Istotnym elementem każdej aranżacji przestrzeni jest również odpowiednio dobrane oświetlenie. Oprócz żyrandoli Warto także zaopatrzyć się w lampy narożne, które podczas wieczornego odpoczynku będą mogły delikatnie doświetlić pokój lub salon, dając przy tym możliwość głębokiego relaksu podczas czytania książki. Co więcej, dopełnieniem każdej aranżacji są odpowiednio dobrane drzwi wewnętrzne, dzięki którym posiadając dzieci, będziemy mogli odciąć się na chwilę od świata zewnętrznego we własnych czterech ścianach.

Luksusowe drzwi wewnętrzne

W zależności od naszego pomysłu na wykończenie mieszkania możemy dobrać drzwi, które będą kontrastować z kolorem ścian lub takie, które będą w ich kolorze. Warto zaznaczyć, że drzwi wewnętrzne w stylu minimalistycznym mogą być zarówno pięknie zdobione, jak i proste oraz eleganckie.

Pastelowe delikatne kolory ścian, a także szarości możemy uzupełnić o piękne białe luksusowe drzwi wewnętrzne wykonane z dbałością o najmniejsze detale z wysokiej jakości materiałów. Co więcej, wśród szerokiej gamy produktów możemy dopasować drzwi odpowiadające naszym potrzebom względem koloru, szerokości oraz zdobień.

Myśląc o swoich wymarzonych drzwiach, powinniśmy zastanowić się nad modelem, który chcemy, aby zagościł w naszym mieszkaniu. Do wyboru mamy drzwi przylgowe, w których widoczne jest wcięcie na bocznej krawędzi stykającej się z ościeżnicą. Po zamknięciu część skrzydła tego modelu się chowa. Natomiast wystający fragment widoczny jest w postaci delikatnej wypustki.

Jeżeli nie chcemy widzieć tej wypustki, warto wybrać drzwi bezprzylgowe, które całkowicie znikają w ościeżnicy. Model ten ceniony jest za swoją prostotę oraz elegancję, która wpasuje się w aranżacje w stylu nowoczesnym, a także minimalistycznym. Warto zapamiętać, że drzwi wewnętrzne zostaną z nami przez długie lata, dlatego możemy je również stworzyć od podstaw na bazie własnego charakterystycznego pomysłu przekazanego w ręce profesjonalistów.