logo krysiakPolska firma założona w 1990 r. Od początku działalności przedsiębiorstwo oferuje maszyny i urządzenia ogrodnicze znanych marek, świadcząc także usługi serwisowe. W ofercie firmy znajdują się urządzenia elektryczne i spalinowe do prac w ogrodnictwie, rolnictwie, leśnictwie oraz do prac komunalnych. Krysiak Sp. z o.o. ma swoją siedzibę w Baranowie koło Poznania przy ul. Rolnej 6.
Firma oferuje szeroki asortyment sprzętu ogrodniczego: od kosiarek (ręcznych, elektrycznych i spalinowych), poprzez odkurzacze ogrodowe i dmuchawy do traktorów trawnikowych i glebogryzarek. Oferta firmy obejmuje także szeroki wybór sprzętu leśnego (pilarki łańcuchowe, rozłupywarki, kosy) oraz komunalnego (pełna gama profesjonalnych urządzeń do czyszczenia, odśnieżania i koszenia).

Spółka Krysiak jest przedstawicielem i dystrybutorem renomowanych europejskich producentów sprzętu ogrodniczego – Texas, Grizzly, Limpar, Gloria, GF. Urządzenia i maszyny tych firm charakteryzują się wysoką jakością i konkurencyjnymi cenami. Firma jest także właścicielem marek własnych: Faworyt, Lider i Handy. Prowadzi sprzedaż dla klientów indywidualnych, ale przede wszystkim zaopatruje sieci marketów budowlanych oraz specjalistyczne sklepy ogrodnicze i narzędziowe. Zapewnia kompleksową obsługę w zakresie sprzedaży i serwisu urządzeń dla firm, zakładów gospodarki komunalnej, przedsiębiorstw urządzających zieleń oraz klubów sportowych.
Sieć serwisowa firmy składa się ze 180 autoryzowanych punktów serwisowych w całej Polsce oraz Serwisu Centralnego, z którego może skorzystać każdy użytkownik sprzętu dystrybuowanego przez firmę Krysiak.