Fot. Stanley

Siatka ścierna i tuleja magnetyczna to dwie nowości z poszerzonej gamy akcesoriów Stanley Fatmax®. Przeznaczone dla zaawansowanych majsterkowiczów i profesjonalistów oprzyrządowanie skutecznie poprawi jakość i szybkość szlifowania lub wkręcania.

nowe aksecoria do elektronarzędzi StanleyCzy można wprowadzić obecnie nowe rozwiązania w zakresie tak popularnych prac jak szlifowanie, czy wiercenie? Dobrze wsłuchując się w oczekiwania użytkowników można! I chociaż wydaje się, że do wygładzenia materiału służy tylko papier ścierny, a do wkręcania wystarczą odpowiednie końcówki wkrętarskie, to często najprostsze rozwiązania pozwalają zyskać i czas, i pieniądze.

Siatka ścierna, choć niepozorna, działa do 4 razy dłużej niż zwykły papier. Bardzo proste jest jej czyszczenie, które polega na umyciu i wysuszeniu lub zwykłym strzepaniu urobku. Innowacyjne siatki ścierne Stanley Fatmax® są przeznaczone do szlifowania metalu, drewna i usuwania farb oraz lakierów. Dostępne w trójpakach w ziarnistości do szlifowania zgrubnego (80 G/K), pośredniego 120 G/K oraz dokładnego (240 G/K) do szlifierek oscylacyjnych (w rozmiarach 93 x 190, 93 x 230 i 115 x 280), wielofunkcyjnych i mimośrodowych (w rozmiarach f115, f125 i f150).

nowe akcesoria do elektronarzędzi StanleyPodczas wkręcania popularnym problemem jest ześlizgiwanie się z łba wkrętów, które wynika z niedostatecznego namagnesowania bitów. Inżynierowie Stanley Fatmax® odpowiedzieli na ten problem konstruując tuleję magnetyczną. Zastosowany w niej magnes jest dziesięciokrotnie silniejszy od tradycyjnych i zapewnia większą precyzję uchwytu oraz dopasowanie do końcówki. Dzięki temu wkręt nie ulegnie uszkodzeniu i będzie dokładnie przylegać do końcówki wkrętarskiej, ułatwiając pracę jedną ręką i w trudno dostępnych miejscach. Tuleja magnetyczna minimalizuje także ryzyko zarysowania powierzchni czy uszkodzenia wkrętów. Dostępna z zestawem 21 wkrętów w najpopularniejszych rozmiarach (2x Pz1 / 4x Pz2 / 2x Pz3 / 2x Ph1 / 3x Ph2 / Ph3 / T10 / T15 / 2x T20 / T25 / T30 / T40).

Produkty Stanley Fatmax® dostępne w renomowanych marketach budowlanych w całej Polsce.