Fot. Nick Webb, CC BY 2.0 <https://creativecommons.org/licenses/by/2.0>, via Wikimedia Commons
Artykuł sponsorowany

Zmywarki kapturowe wykonane ze stali nierdzewnej powinny stanowić podstawę wyposażenia w dużych lokalach gastronomicznych. Dlaczego są przydatne? Co warto o nich wiedzieć? Jakie funkcje spełniają? Poniżej znajdziesz praktyczny przewodnik po podstawowych urządzeniach, które powinny znaleźć się w nowoczesnej zmywalni. Jeżeli prowadzisz duży obiekt w branży gastronomicznej – ten poradnik jest dla Ciebie!

Zmywarka kapturowa zmywarka gastronomiczna, czyli co warto mieć w swoim lokalu?

zmywarka kapturowaZmywarki kapturowe stanowią przykład wysoce nowoczesnych sprzętów, które pozwalają na mycie naczyń z użyciem pary o wysokiej temperatury. Finalnie przekłada się to na efektywne zmywanie w wysokiej temperaturze. To jednak nie koniec zalet – konstrukcja tych sprzętów została zaprojektowana w taki sposób, aby umożliwić szybki rozładunek naczyń. W branży gastronomicznej czas jest szalenie ważny, dlatego każda potencjalnie zaoszczędzona chwila Twojego personelu jest wręcz na wagę złota. Warto zatem sięgać po takie urządzenia, które pozwolą spełnić te oczekiwania. Profesjonalne zmywarki kapturowe są dostosowane do mycia dużej ilości naczyń

Zmywarka kapturowa w błyskawicznym tempie podgrzewa wodę, dlatego jest w stanie działać w szybkim czasie. Dzięki temu taka zmywarka gastronomiczna kapturowa jest w stanie działać wysoce efektywnie, co przekłada się na dużą wydajność. Nowoczesne sprzęty z dozownikiem płynu myjącego mają także sterowanie elektroniczne, co pozwala precyzyjnie ustalić np. jakie parametry powinien mieć cykl zmywania. Bogatą ofertę takich urządzeń znajdziesz na: gastroprodukt.pl/zmywarki-kapturowe.

Czym są zmywarko wyparzarki?

Goście lokali gastronomicznych zwracają uwagę nie tylko na smaczne dania, ale także na czystość naczyń. Na ogólną ocenę obiektu może też wpłynąć ogólny wizerunek naczyń – pożądanym efektem jest to, aby były błyszczące. Rozwój technologii doprowadził do sytuacji, w której zmywarko wyparzarki pozwalają w ramach jednego urządzenia spełnić te rosnące oczekiwania zarówno gości jak i restauratorów. W ramach jednego urządzenia możesz bowiem nie tylko uzyskać czyste naczynia, ale także lśniące. Z pewnością zostanie to dostrzeżone przez odwiedzających Twój lokal gości.

Finalnie Twoja załoga będzie mogła korzystać z idealnie domytych talerzy, garnków oraz pojemników GN. Jeżeli chcesz sprawdzić propozycje od zaufanego dostawcy – przejrzyj dostępne urządzenia na: gastroprodukt.pl/zmywarko-wyparzarki. Sięgając po sprzęt od zaufanego producenta możesz mieć pewność, że będziesz mógł korzystać z zalet tego rozwiązania przez długie lata!

Gdzie sprawdzą się profesjonalne zmywarki gastronomiczne?

Zmywarka kapturowa powinna stanowić podstawę wyposażenia gastronomii, ale nie tylko. Sprawdzi się bowiem w kuchniach szpitalnych, hotelach czy innych obiektach, gdzie przewija się dużo osób, a jednocześnie konieczne jest zachowanie wysokiego stopnia higieny.

Co do zasady w przypadku branży gastronomicznej konieczne jest spełnienie konkretnych standardów w zakresie utrzymania czystości naczyń. To jednak nie wszystko – takie wyposażenie gastronomii powinno pozwalać także na generowanie oszczędności. Tysiące klientów już skorzystało z tych nowoczesnych rozwiązań – dołącz do nich i ciesz się korzyściami, jaki wynikają z zakupu takiego urządzenia. Sprawdź najnowsze propozycje na gastroprodukt.pl/zmywarka-gastronomiczna.

Jeżeli jesteś na etapie planowania wyposażenia swojego obiektu – zmywarka gastronomiczna kapturowa z dozownikiem płynu myjącego jest wyrazem praktycznego rozwiązania, które pozwoli Ci zapewnić oszczędność czasu i wody.

Zmywarka gastronomiczna usprawni pracę w Twoim lokalu

zmywarka kapturowaZ uwagi na to, że zmywarka kapturowa została stworzona specjalnie po to, aby umyć dużą ilość naczyń w szybkim czasie jest chętnie wybierana do hoteli czy wszelkich obiektów wypoczynkowych. Podczas projektowania tych urządzeń wzięto także pod uwagę, aby osoba, która będzie zajmowała się rozładunkiem nie musiała schylać się do kosza. To wszystko dzięki temu, że podstawa nośna jest ulokowana na odpowiedniej wysokości. Specjalny uchwyt ułatwia zamykanie zmywarki. Sama obsługa maszyny jest prosta i intuicyjna, co pozwoli na obsługę nawet przez osoby, które na co dzień nie są zaznajomione z techniką. Czytelne oznaczenia zostały umieszczone w widocznym miejscu panelu. Warto wspomnieć także o kolejnym udogodnieniu, na które warto zwracać uwagę podczas zakupu sprzętu – jest to bowiem funkcja automatycznego startu. Decydując się na zakup takiego sprzętu kieruj się renomą producenta, funkcjami oraz ładownością czy innymi cechami, które mogą okazać się przydatne podczas pracy. Z założenia jest to zakup na długi czas, dlatego warto poprzedzić zakup dogłębnym researchem. Nie zwlekaj – określ swoje oczekiwania i potrzeby, a następnie przystąp do poszukiwań odpowiedniego wariantu!