Fot. tesa

Gdzie jest ta potrzebna szminka, lakier do paznokci czy kredka do oczu? Której z pań nie zdarza się, tuż przed ważnym wyjściem gorączkowo szukać niezbędnego kosmetyku? Podpowiadamy, jak łatwo i szybko wykonać sprytny organizer na drzwiczkach łazienkowej szafki. Pracę ułatwia przezroczysta taśma montażowa tesa®.

Dbające o siebie kobiety, przedłużające swą młodość troskliwą pielęgnacją, z reguły mają wiele różnych kosmetyków. Dzięki sprytnemu organizerowi ich przechowywanie nie będzie już wymagało zajmowania kilku półek w łazience lub sypialnianej toaletki. Praktyczne rozwiązanie ułatwi też przechowywanie akcesoriów kosmetycznych w jednym miejscu i umożliwi łatwy dostęp.

Spryty porządek w kosmetykach

 

Montaż krok po kroku

 

1. Myjemy pojemniki akrylowe wodą z detergentem, a następnie dokładnie osuszamy.Spryty porządek w kosmetykach

 

 

 

2. Na pojemniki przyklejamy paski przezroczystej taśmy montażowej tesa Powerbond®. Nie należy dotykać powierzchni akrylu w miejscach, w których będzie przyklejana taśma!Spryty porządek w kosmetykach

 

 

 

 

3. Przycinamy taśmę do odpowiedniego rozmiaru.Spryty porządek w kosmetykach

 

 

 

 

4. Mocno dociskamy taśmę na każdym pojemniku przez 5 sek.Spryty porządek w kosmetykach

 

 

 

 

5. Przecieramy wewnętrzną powierzchnię drzwi szafy alkoholem lub środkiem do czyszczenia szyb niezawierającym silikonu.Spryty porządek w kosmetykach

 

 

 

6. Przyklejamy wstępnie pojemniki akrylowe taśmą malarską tesa® PREMIUM CLASSIC w odpowiednich miejscach na drzwiach i sprawdzamy czy można swobodnie zamknąć drzwi. Zaznaczamy ołówkiem rozmieszczenie pojemników.

Spryty porządek w kosmetykach

 

 

 

 

7. Usuwamy z taśmy folię zabezpieczającą.

Spryty porządek w kosmetykach

 

 

 

 

 

8. Kolejno przyklejamy pojemniki w zaznaczonych miejscach na drzwiach i mocno dociskamy przez 5 sek.

 

Spryty porządek w kosmetykach

 

 

 

To będzie potrzebne:

 

Spryty porządek w kosmetykach

 

Pojemniki ze sztucznego tworzywa umieszczone na wewnętrznej powierzchni drzwi szafki zapewnią łatwy dostęp do potrzebnych kosmetyków i pozwolą je odpowiednio posegregować. Koniec z poszukiwaniem szminki czy lakieru do paznokci! Praktyczny organizer dyskretnie ukryty za zamkniętymi drzwiami pozwoli na ich zgromadzenie w jednym miejscu. Taśma tesa zapewni trwałość i pewność montażu.

Artykuł przygotowany na podstawie materiałów firmy tesa.