Niewiele osób jest w stanie wyobrazić sobie komfortowy i wygodny sen bez przykrycia się kołdrą. Zimą stanowi ona oczywiście nieocenioną izolację przed chłodem, ale nawet latem, w najcieplejszym okresie roku, aby przyjemnie i wygodnie spać, potrzebujemy przykrycia.

Czasem jednak odczuwamy dyskomfort związany z posiadaniem niezbyt dobrze dopasowanej do warunków pogodowych kołdry. Szczególnie, kiedy w upalne letnie noce nawet otworzenie okna nie przynosi ulgi w znoszeniu wysokich temperatur.

Jak wybrać kołdrę na lato, by zapewniała ciepło, ale nie powodowała przegrzania?

Czy jesteśmy skazani na notoryczne ataki potliwości podczas snu w upalne noce?

Czy istnieje kołdra, która jest przyjemna w dotyku i puszysta, a jednocześnie nadaje się do użytku latem?

Tak. To wyjątkowa kołdra letnia ALVSBYN.

ALVSBYN. Kołdra na lato, kołdra na lata.

Nikt nie ma chyba wątpliwości, że nasze potrzeby, jeśli chodzi o grubość i klasę cieplną kołdry, są zupełnie inne latem i zimą. W upalne, letnie noce ciężka zimowa kołdra na nic się nam nie zda. Co w takim razie zrobić, by znacząco poprawić komfort snu?

Aby spało się nam lepiej, bez uczucia przegrzania i przytłoczenia ciężkim przykryciem, na ciepłe miesiące roku warto zainwestować w kołdrę letnią ALSVBYN marki Wendre. Kołdra ta, zaprojektowana i uszyta z myślą o użytkowaniu w wysokich temperaturach, zapewnia przyjemne uczucie ochłodzenia, przepływu powietrza i nie dopuszcza do przegrzania i przepocenia organizmu.

Lekka i delikatna w dotyku, a jednocześnie bardzo puszysta kołdra ALVSBYN świetnie sprawdza się wiosną i latem, nawet wtedy, gdy wieczory i noce nie przynoszą ochłodzenia aury.

Wybierając to przykrycie możemy być pewni, że nasze pieniądze nie idą na marne, inwestujemy przecież w jakość naszego snu, który wpływa także na kreatywność i energię każdego ranka. Letnia kołdra ALVSBYN to gwarancja dobrze przespanych nocy i energetycznych poranków na długie lata.

Na co zwracać uwagę przy zakupie? Rozmiary kołder.

Oprócz tego, że kołdry i poduszki bezpośrednio zapewniają nam wygodę i komfort podczas snu pełnią jeszcze jedną ważną rolę – są elementem wystroju sypialni.

Poza tym, to jak wyglądają i jaki mają rozmiar, również mocno wpływa na wygodę i przyjemność ich użytkowania.

W zależności od tego, jak duże masz łóżko i ile osób z niego korzysta oraz kierując się własnymi preferencjami, możesz wybrać idealny rozmiar letniej kołdry. Jesteś singlem, śpicie we dwoje? A może zdarzają się noce, kiedy dzieci przychodzą spać z Wami? Nasza kołdra ALVSBYN dostępna jest w dwóch uniwersalnych rozmiarach: 155 × 200, 220 × 200 cm. Z pewnością sprostają one wszystkim wymaganiom.

Warto wiedzieć także, że niezależnie od rozmiaru, każda z nich po zwinięciu naprawdę znacznie zmniejsza swoją objętość. Letnią kołdrę ALVSBYN można bez trudu zapakować do torby, plecaka czy nawet bagażu podręcznego. Dzięki temu świetnie sprawdza się ona także na biwakach, w podróżach i na wyjazdach.

Puszysta kołdra dla alergików, którą można prać w pralce? Czy to możliwe?

Niezwykle istotną kwestią jest rodzaj wypełnienia kołdry. Te naturalne, mają swoich wiernych zwolenników, jednak trzeba wiedzieć, że nawet najwyższej jakości wełniane czy puchowe letnie i całoroczne kołdry, mają niestety niską odporność na kurz i roztocza, a to sprawia, że mogą uczulać. Nie są więc polecane osobom skłonnym do alergii, a do tego w większości mają bardzo wysokie ceny.

Nasza ultra lekka i puszysta kołdra ALVSBYN wykonana jest z mikrofibry i wypełniona 100% recyklowanym włóknem HCS. Oznacza to, że jej poszycie jest miłe w dotyku i latem zapewnia przyjemne uczucie chłodzenia. Miłym dla oka akcentem jest także szary overlock, który sprawia, że wygląda ładnie nawet bez poszwy.

Wypełnienie naszej letniej kołdry to karbowane i sprężyste włókna poliestrowe z domieszką silikonu. Gwarantuje to świetny przepływ powietrza i odprowadzanie wilgoci na zewnątrz od ciała, co powoduje, że nawet w najcieplejsze miesiące roku, pod letnią kołdrą ALVSBYN nie przegrzejemy się. Co bardzo ważne, włókna te są bezpieczne dla alergików i pochodzą w 100% z recyklingu! A dodatkowo, dzięki świetnej jakości materiałom i pikowaniom, można spokojnie prać naszą kołdrę w pralce bez obawy o to, że „zbije się” w środku.

Idealna kołdra na lato? ALVSBYN marki Wendre.

Nasza kołdra letnia ALVSBYN to gwarancja najwyższej jakości wykonania oraz komfort użytkowania na długie lata. Dostępna w wielu rozmiarach, praktyczna i łatwa w transporcie, a do tego niezwykle przyjemna w dotyku i stylowa. Syntetyczne wypełnienie ALVSBYN zapewnia uczucie świeżości podczas snu, nawet w najbardziej upalne noce, a także jest bezpieczna dla alergików. Łatwo się pierze, a jej wysokiej klasy poszycie nie gromadzi na sobie kurzu.

koldra_alvsbyn_zestaw-1024x682

Idealna kołdra na lato dla Ciebie i Twoich najbliższych jest na wyciągnięcie ręki. ZAMÓW JĄ TERAZ i ciesz się komfortowym snem niezależnie od temperatury.