Internetowy sklep meblowy Meble Arkadius wyróżnia się na bardzo trudnym i wymagającym rynku przede wszystkim bardzo szeroką ofertą asortymentową. Firma specjalizuje się m.in. w wysokiej jakości biurkach.

Biurka w stylu skandynawskim

W sklepie Meble Arkadius można zaopatrzyć się w biurka w stylu skandynawskim. Do najczęściej wymienianych atutów tego produktu koniecznie trzeba zaliczyć jakość wykonania, a także funkcjonalność. Do cech charakterystycznych biurek należy również zaliczyć bardzo wysoki standard jeżeli chodzi o wykończenie. Biurko wyróżnia się również minimalistyczną budową.

Należy również zaznaczyć, że firma Meble Arkadius oferuje swoim klientom nie tylko stosunkowo krótki czas realizacji zamówień, ale również bezpłatny dowóz. Ponadto za mebel można bez żadnego problemu zapłacić dopiero przy odbiorze.

Biurka w stylu industrialnym

Biurka w stylu industrialnym doskonale zdadzą egzamin w pokoju dziecięcym, młodzieżowym czy w sypialni. Mebel w ostatnim wspomnianym pomieszczeniu może być bez żadnego problemu wykorzystywany, jako toaletka. Biurka dzięki temu, że są bardzo starannie wykonane, będą służyć użytkownikom przez długi czas.

Biurka przeznaczone dla dzieci

Firma doskonale zdaje sobie sprawę, że nawet najmłodsze dzieci chciałyby mieć swoją własną przestrzeń przeznaczoną do malowania, zabawy czy rysowania. Meble omawianej firmy dają zatem najmłodszym dokładnie to czego potrzebują.

Koniecznie trzeba również zaznaczyć, że biurka spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających dzieci. Zostały bowiem odpowiednio dostosowane do indywidualnych potrzeb najmłodszych. Z kolei kolorowe dodatki umożliwią na kolorystyczne dopasowanie biurka praktycznie do każdego wnętrza. Ogromnym atutem mebli dla dzieci jest możliwość regulowania wysokości czy kąta blatu. Produkt wykonany jest przede wszystkim z litego lakierowanego drewna.

biurko-basic-meblearkadius_pl

Biurka komputerowe

Blat biurek komputerowych wykonany jest z płyt MDF. Meble dostępne są w ciemnym i brązowym kolorze. Atutem jest również fakt, że mebel może bez żadnego problemu udźwignąć obciążenie wynoszące 40 kg.

biurko-komputerowe-alfa-2-meblearkadius_pl-7

Biurka przeznaczone do pracy

Firma ma świadomość, że bardzo trudno jest wykonywać codzienną pracę bez wygodnego, funkcjonalnego, a także solidnego biurka. Godny uwagi jest fakt, że wszystkie meble omawianego przedsiębiorstwa produkowane są tylko i wyłącznie z polskich materiałów.

Ponadto w ofercie asortymentowej omawianej firmy znajdują się biurka w różnych wersjach kolorystycznych. W ten sposób bez żadnego problemu można dopasować produkt do określonej aranżacji pomieszczenia. Każdy mebel charakteryzuje się bardzo wysoką starannością wykonania.

Koniecznie należy zaznaczyć, że produkt został wykonany z płyty wiórowej lub laminowanej o grubości wynoszącej 16 mm. Z kolei obrzeża wykonano tworzywem PCV, które charakteryzuje się bardzo dużą odpornością mechaniczną i chemiczną. Atutem rozwiązania jest także bardzo prosta konstrukcja, która gwarantuje bardzo dużą przestrzeń zarówno do nauki, jak i pracy. Produkt został także wyposażony w szuflady.

Biurka wiszące

Warto wiedzieć, że biurka wiszące dostępne w asortymencie firmy są wykonane zgodnie ze stylem japońskim. Meble są bardzo nowoczesne, jednak charakteryzuje je nieprzemijający design, który bazuje na praktyczności i minimalizmie. Należy mieć również świadomość, że Japończycy są nauczeni bardzo mądrego wykorzystywania każdej dostępnej przestrzeni. Nikogo nie powinien zatem dziwić fakt, że dokonali pewnego rodzaju przełomu w rozwiązaniach meblarskich.

Należy zaznaczyć, że mebel jest bardzo dyskretnie chowany w wiszącej szafce. Wspomnianą szafkę można w bardzo krótkim czasie zamienić w biurko.

Biurko MALM

Biurko MALM jest meblem wyposażonym w cztery bardzo pojemne szuflady, które są zlokalizowane po boku. Produkt doskonale zda egzamin do pokoju młodzieżowego czy nawet pracy.

Biuro charakteryzuje się także bardzo uniwersalną budową o mocnej konstrukcji. Bardzo cenionym rozwiązaniem jest także układ modułowy biurka. Użytkownik ma bowiem możliwość ustalenia w trakcie montażu po której dokładnie stronie będą znajdowały się szuflady.

Warto wiedzieć, że zarówno korpus, jak i front biurka zostały wykonane z laminowanej płyty, które jest niezwykle odporna na wilgoć czy różnego rodzaju zarysowania w kolorze białym. Ponadto w szufladach znajdują się prowadnice rolkowe. Jak już zostało wspomniane wcześniej mebel jest niezwykle uniwersalny, ponieważ użytkownik ma możliwość ustalenia strony szuflad dopiero podczas montażu. Trzeba także zaznaczyć, że jest to model bezuchwytowy.