Fot. Antado

Meble o wdzięcznej nazwie Susanne dołączyły do oferty nowości Antado. To elegancka  podwieszana kolekcja białych szafek łazienkowych, uzupełniona o blaty w kontrastowych kolorach oraz cztery modele umywalek.

meble łazienkowe Susanne marki Antado

Fot. Antado

Jeszcze przez chwilę mają uprzywilejowany status „nowości”, ale już wkrótce znajdą się w standardowej ofercie mebli Antado. Dzięki atrakcyjnej, eleganckiej stylistyce oraz przemyślanym rozwiązaniom funkcjonalnym mają szansę szybko zająć wysoką pozycję w rankingach sprzedaży.  Mowa o Susanne – jednej z siedmiu nowych kolekcji mebli łazienkowych polskiej firmy Antado.
Meble wykonane są z białego MDF lakierowanego na wysoki połysk (fronty) i tak samo wykończonej płyty meblowej (boki). W kolekcji dostępne są:

  • szafka pod umywalkę o wymiarach 95 x 46,6 x 30 cm, z jedną szufladą,
  • szafka pozioma (1 drzwi z lustrem) o wymiarach 95 x 22,4 x 35 cm,
  • regał wysoki (1 drzwi z lustrem lub bez lustra) o wymiarach 35 x 34 x 140 cm,
  • blaty podumywalkowe o wymiarach: 95,2 x 46,8 x 2,5 cm, w wersji pełnej oraz z otworem centralnym, w czterech wykończeniach: biały, rdza brąz, grafit beton i szary kamień,
  • 4 rodzaje ceramicznych umywalek.

Ciekawym zabiegiem projektowym „wysubtelniającym” bryłę szafki podumywalkowej jest optyczne rozdzielenie szerokiego frontu szuflady na dwie płaszczyzny. Podział jest wyłącznie umowny, gdyż linia dzieląca szufladę jest tylko stylistycznym manewrem. Podobnie jak dwa uchwyty, których zadaniem – oprócz funkcji otwierania – jest zasugerowanie większej liczby szuflad niż jest w rzeczywistości. Dodatkowo, nierównolegle zamontowanie relingów względem siebie wprowadza dynamikę do bryły mebla.

meble łazienkowe Susanne marki Antado

Fot. Antado

meble łazienkowe Susanne marki Antado

Fot. Antado

Ze śnieżnobiałymi szafkami podumywalkowymi Susanne atrakcyjnie kontrastują zaproponowane przez producenta blaty imitujące kamień, oferowane w trzech wersjach kolorystycznych: brąz, szary i grafit. W kolekcji dostępny jest również blat w kolorze białym, lakierowany na wysoki połysk tak jak meble. Blaty wykonane są z grubej płyty MDF pokrytej odporną na zarysowania folią PCV. Atrakcyjnym uzupełnieniem kolekcji są także cztery rodzaje nowych ceramicznych umywalek zaprojektowanych do tej serii mebli: Libra, Bali i Mia (umywalki nablatowe, z otworem na baterię) oraz Conti (umywalka wolno stojąca, bez otworu na armaturę).

meble łazienkowe Susanne marki Antado

Fot. Antado

W kwestii funkcjonalność mebli Susanne, warto zwrócić uwagę na słupki wysokie. Przygotowane zostały one w dwóch opcjach wykończenia (pełnej oraz z taflą lustra), ponadto można je zamówić z systemem szuflad wewnętrznych. Trzy niewielkie szufladki ukryte we wnętrzu słupka to idealne miejsce do przechowywania wszystkich niezbędnych w łazience drobiazgów. Szufladki nie mają uchwytów, ponieważ otwierają się pod naciskiem (system push-to-open).
Meble Susanne w standardzie wyposażone są w zawiasy i prowadnice z cichym domykiem.