Artykuł sponsorowany

Telefony pełnią dziś szereg różnych funkcji. Od urządzenia pozwalającego na wykonywanie i odbieranie połączeń telefonicznych, przez dostęp do poczty e-mail, skończywszy na aparacie fotograficznym. Nikogo nie dziwi więc, że praktycznie każdego dnia mamy je przy sobie. Bez względu na to, jaki model posiadamy —  każdy z nas jednak lubi się wyróżniać, a świetnym sposobem na to, aby nadać telefonowi własny charakter, jest wybór odpowiedniego case’a, czyli etui. Co jest obecnie trendy? Czym kierować się podczas wyboru etui na telefon? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań, znajdziecie w dalszej części wpisu.

Modne etui na telefon

O ile kiedyś etui służyło przede wszystkim do ochrony telefonu przed zabrudzeniami oraz zarysowaniami, o tyle teraz stanowią również świetną wartość wizualną. Wiele osób posiada rozmaite kolekcje case’ów, które zmienia w zależności od tego, co jest w danym czasie modne. A jakie trendy panują teraz? Zobaczcie sami!Modne etui na telefon - Animal Spirit

Animal Spirit

To motyw, który już dawno zdominował zarówno branżę wnętrzarską, modową, jak  i pozostałe między innymi te, związane z akcesoriami do telefonów. Odniesienie do zwierząt to propozycja na tyle uniwersalna, że sięgają po nią zarówno kobiety, jak również mężczyźni, bez względu na wiek, zatem warto rozważyć ten pomysł.

Case’y z motywem kwiatów

Czas na kolejną propozycję, która w ostatnich miesiącach wiedzie prym. Kolorowe printy kwiatów na czarnym tle szczególnie upodobała sobie płeć piękna. Wybierając taki deseń możemy być pewni, że nasz telefon z pewnością zostanie zauważony.Modne etui na telefon - Pink Inside

Pink Inside

Wszelkie odcienie pastelowe już od dłuższego czasu znakomicie wpisują się w panujące trendy. Róż połączony z bielą, szarością lub błękitnym świetnie wygląda praktycznie na każdym etui. Bez względu na to, czy sięgniemy po wzór z kwiatami, postaciami, czy figurami geometrycznymi, możemy być pewni, że będzie świetnie i modnie prezentował się na tle innych na przykład: jednobarwnych.

O czym warto pamiętać podczas zakupu case’ów?

Największy wybór etui na telefon z pewnością dostępny jest w internecie. Ważne jest jednak to, aby wybierać propozycje sprawdzonych sklepów, które cechu nie tylko niska cena, ale również jakość. Istotne jest też to, aby dokładnie czytać opisy i upewnić się, czy aby na pewno dany case dedykowany jest do posiadanego przez nas telefonu.

Gdzie znaleźć popularne etui na telefon?

Powyżej opisane zostały trzy najpopularniejsze motywy, które z pewnością znajdziecie w takich sklepach, jak na przykład: https://mobiwear.pl/ który posiada szereg dodatkowych inspiracji.

Bez względu na to, czy zdecydujemy się na zakup online, czy w sklepie stacjonarnym, ważne jest też to, aby wybrać takie etui, które nadal będzie pełniło swoją funkcję ochroną i zamortyzuje telefon, gdy ten niechcący wyślizgnie nam się z rąk. Używanie profesjonalnych ceas’ów pozwala także na to, aby pomimo upływu czasu telefon wyglądał, jak nowy, co jest bardzo ważnej, jeżeli planujemy w przyszłości jego sprzedaż.