Fot. Black+Decker

Zadbany trawnik daje spokój i koi nerwy. Pozwala cieszyć wzrok pięknem ogrodu, w którym każdy z domowników znajdzie miejsce dla siebie: dzieci żeby grać w piłkę, a dorośli, żeby odpocząć od zgiełku. Podczas koszenia trawy kosiarką Black+Decker™ Emax42l od zapewnimy sobie dawkę ruchu i spalimy kalorie.

Nowa kosiarka Black+DeckerWiększość ludzi prowadzących siedzący tryb życia cierpi na niedostatek ruchu. Pracownicy biurowi powinni zatem docenić prace ogrodowe, które pozwolą im połączyć przyjemne z pożytecznym – pracę fizyczną z oderwaniem myśli od problemów zawodowych, piękno ogrodu z wprawieniem w ruch zastanych partii mięśni. W ten sposób zwykłe koszenie trawnika staje się doskonałą okazją do ruchu i wysiłku fizycznego. Bo nawet jeżeli kosiarka Emax42l od Black+Decker™ pomoże, to nie zrobi niczego za nas.

W zależności od układu i metrażu ogrodu koszenie trawy, podkaszanie i następujące po nich prace porządkowe mogą zająć nawet kilka godzin. Dla zdrowia to dobroczynny wysiłek, zwłaszcza jeśli korzystamy z Emax42l. Spokojny spacer z tą kosiarką pozwala spalić nawet 240 kalorii w ciągu godziny. Co istotne w Emax42l zastosowano system E-drive, który przyspiesza pracę ostrych noży. Dzięki niemu źdźbła cięte są tak szybko, że pozostają zdrowe i świeże. Kolejna funkcja – EdgeMax pozwala swobodnie manewrować kosiarką, kosząc trawnik przy samych krawędziach, nawet jeżeli nie są one równe. Dla jeszcze wygodniejszej obsługi Emax42l wysokość koszenia ustawiana jest jednym ruchem dźwigni dzięki funkcji SoftTouch, a problem z plączącym się kablem rozwiązuje Intelli-Cable.Nowa kosiarka Black+Decker

Nowa kosiarka Black+DeckerW Emax42l ścięta trawa wpada bezpośrednio do pojemnika, który dzięki funkcji Compact&Go pomieści jej nawet o 30% więcej. Kiedy pojemnik będzie już pełen, co można na bieżąco kontrolować przez specjalne okienko, pozostaje zanieść trawę na kompost wzmacniając tym samy mięśnie pleców i rąk. Po skończonej pracy można złożyć rękojeść, złapać za uchwyt transportowy i zanieść kosiarkę do składziku ponownie ćwicząc ręce i plecy.

W nowej kosiarce marki Black+Decker™ szerokość koszenia to 42 cm, urządzenie ma moc 1800 W, pojemność zbiornika na trawę to 50 l, wysokość koszenia ustawia się centralnie na poziomie 20, 30, 40, 50, 60 lub 70 mm. Kosiarka ma uchwyt do przenoszenia, uchwyt do nawijania przewodu i włącznik pałąkowy. Przewód ma długość 16 m. Wysokość rękojeści można regulować.

Kosiarka Black+Decker™ EMAX42I jest dostępna w renomowanych marketach ogrodniczych w całej Polsce w cenie ok. 900 zł.Nowa kosiarka Black+Decker