Artykuł sponsorowany

Wiosenne porządki nakłaniają do odmienienia swoich wnętrz. Jeżeli więc z wytęsknieniem wyczekujesz wiosny i już nie możesz się doczekać nowej energii, która wypełni Twoje mieszkanie, to już dziś zamów fotoplakaty i fotoobrazy, które pozwolą odmienić ich wystrój. W połączeniu z Twoimi świetnymi zdjęciami stworzysz niesamowity klimat w Twojej kuchni, salonie czy sypialni.

Zdjęcia na drewnie – idealne by uchwycić wiosenny klimat

Ciekawym pomysłem są zdjęcia drukowane na drewnie, które idealnie wpasowują się w klimat wiosny. Jest to doskonały wybór dla miłośników natury, który doda wnętrzu naturalnej świeżości i klimatu. Zdjęcie na drewnie jest wykonane na kilku fragmentach drewna i zachowuje wyjątkową strukturę tego materiału. Zdjęcie na drewnie to doskonały format wydruków wielkoformatowych, który wpasuje się w pomieszczenia utrzymane w rustykalnej stylistyce.

Zdjęcia na drewnie świetnie uzupełniają kadry nawiązujące do naturalnych motywów. Jeśli udało Ci się wykonać niezapomnianą sesję na łonie natury, to wydrukuj ją w tym formacie. Po naniesieniu na drewno zdjęcia wciąż możesz cieszyć się jego naturalną fakturą. Dzięki temu taki wydruk przywołuje motyw natury i najlepiej prezentują się na nim zdjęcia krajobrazowe bądź sesje realizowane w plenerze. Wiosna to idealny moment na spędzanie czasu na świeżym powietrzu, a co za tym idzie doskonała okazja to wykonywania pięknych zdjęć, które może być później ozdobą w twoim domu.

Odmień mieszkanie na wiosnę

Kolaże – gdy masz kilka udanych zdjęć wiosennych

Jeżeli nie możesz zdecydować się na pojedyncze zdjęcie, które będzie odmieniało Twoje wnętrze na wiosnę, to możesz wykonać kolaże lub zdjęcia wieloczęściowe. Dzięki takim formatom stworzysz wyjątkową wiosenną galerię. Do takich obrazów należą wydruki Hexxas. Są to wyjątkowe obrazy, na które składają się kafelki w kształcie rombów. Możesz budować z nich wyjątkowe kompozycje. Idealnie wpasują się do nowoczesnych pomieszczeń, których wygląd warto odmienić na wiosnę.

Kolaże to idealny sposób na stworzenie kompozycji ze swoich ulubionych wiosennych zdjęć. Na jednym arkuszu wydruku wielkoformatowego zmieścisz kilka kadrów. Możesz je drukować na różnych materiałach, do których należą plakaty premium, płótno czy fotolistwy.

Fotoplakaty – szybki sposób na zmianę wystroju

Każdy fotoplakat pozwala natychmiastowo wprowadzić do pomieszczenia unikalny klimat. Papier premium czy XXL umożliwią umieszczenie ulubionych kadrów. Możesz nawet wykorzystać papier samoprzylepny, którym z łatwością ozdobisz takie elementy wystroju jak duże szafy czy drzwi. Fotoplakaty to doskonały sposób na odnowienie na wiosnę wystroju pokoju dziecka lub nastolatka.

Wydruki wielkoformatowe mogą być centralnym punktem pomieszczenia. Nie inaczej jest w przypadku fotoplakatów. Dzięki możliwości częstego zmieniania takich obrazów można z łatwością odmieniać wystrój wnętrza, tylko wtedy gdy będziesz mieć na to ochotę.

Obraz na płótnie – wiosenny klimat na tradycyjnym materiale

Obrazy na płótnie nawiązują w idealny sposób do malarstwa. Dzięki niemu stworzysz mini galerię sztuki, która będzie wykorzystywała Twoje ulubione fotografie. Przygotuj niezapomniane kadry, na których zamieścisz wiosenne motywy, takie jak np. makrofotografie czy zdjęcia krajobrazowe. Druk na płótnie jest naciągnięty na blejtramie i wykorzystuje naturalne materiały. To idealne rozwiązanie do rustykalnych wnętrz czy utrzymanych w klasycznej stylistyce. Sprawdzi się w szczególności wtedy, gdy wykorzystujesz we wnętrzach naturalne motywy.

Odmień mieszkanie na wiosnę

Fotografia krajobrazowa w Twoich wnętrzach

Wiosna to doskonały czas na fotografowanie krajobrazów. Dzięki możliwości wykonania wydruków wielkoformatowych w formacie na życzenie możesz dopasować wymiary zdjęcia do nawet nietypowych panoram. Wykonaj wyjątkową panoramę ukazującą wiosenny krajobraz i stwórz świetny fotoobraz, który odświeży każde Twoje wnętrze. W salonie będzie idealny punktem centralnym skupiającym uwagę gości, natomiast w sypialni doskonale wpasuje się nad łóżkiem nad Waszymi głowami.