Fot. Bosch

Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka Bosch Advancedlmpact 18 QuickSnap z udarem i trzema wymiennymi uchwytami oferuje maksymalną elastyczność i pozwala na precyzyjną pracę w miejscach trudno dostępnych.

Wydajna wiertarko-wkrętarka udarowa z akumulatorem 18 V i wymiennymi uchwytami, które poradzą sobie z niemal każdym zadaniem: Bosch wprowadza na rynek system Advancedlmpact 18 QuickSnap dla majsterkowiczów. Narzędzie doskonale nadaje się do klasycznych prac związanych z wkręcaniem czy wierceniem w drewnie i metalu, a także wierceniem z udarem w murze, a wymienne uchwyty QuickSnap zapewniają mu dodatkowe funkcjonalności. W zależności od potrzeb można zwiększyć precyzję pracy w miejscach trudno dostępnych używając narzędzia Advancedlmpact 18 QuickSnap z wymiennymi uchwytami: wiertarskim, do wkręcania blisko krawędzi lub kątowym. Uchwyty sprawdzą się np. podczas wkręcania i odkręcania wkrętów tuż przy krawędzi czy wiercenia otworów  w wąskich niszach.

Wiertarko-wkrętarka Bosch Wydajna wiertarko-wkrętarka udarowa z akumulatorem 18 V i wymiennymi uchwytami, które poradzą sobie z niemal każdym zadaniem: Bosch wprowadza na rynek system Advancedlmpact 18 QuickSnap dla majsterkowiczów. Narzędzie doskonale nadaje się do klasycznych prac związanych z wkręcaniem czy wierceniem w drewnie i metalu, a także wierceniem z udarem w murze, a wymienne uchwyty QuickSnap zapewniają mu dodatkowe funkcjonalności. W zależności od potrzeb można zwiększyć precyzję pracy w miejscach trudno dostępnych używając narzędzia Advancedlmpact 18 QuickSnap z wymiennymi uchwytami: wiertarskim, do wkręcania blisko krawędzi lub kątowym. Uchwyty sprawdzą się np. podczas wkręcania i odkręcania wkrętów tuż przy krawędzi czy wiercenia otworów w wąskich niszach. QuickSnap: załóż wymienny uchwyt i pracuj wygodnie Aby zamontować wymienny uchwyt wystarczy założyć go na złącze QuickSnap. Uchwyt zostanie automatycznie zablokowany i będzie od razu gotowy do pracy. Równie łatwa jest wymiana uchwytów: wystarczy przesunąć oznaczony na czerwono pierścień do przodu i zdjąć uchwyt. Niemal do wszystkiego! Wiertarko-wkrętarka udarowa Advancedlmpact 18 QuickSnap jest wyposażona w magnetyczny uchwyt do końcówek wkręcających ale może być stosowana także bez dodatkowych uchwytów. Maksymalny moment obrotowy narzędzia to 19/38 Nm(miękki/ twardy). Wykorzystując je do wiercenia należy użyć wymiennego uchwytu wiertarskiego, w którym można stosować wiertła z chwytem cylindrycznym o średnicy do 10 mm. Podczas wszystkich zastosowań bez udaru, takich jak wiercenie w drewnie i metalu, wymienny uchwyt wiertarski można dodatkowo połączyć z wymiennym uchwytem kątowym. W przypadku połączenia narzędzia Advancedlmpact 18 QuickSnap z wymiennym uchwytem do wkręcania blisko krawędzi użytkownik ma możliwość precyzyjnego wkręcania wkrętów nawet w odległości 10 mm od krawędzi materiału. System narzędzi akumulatorowych 18v: Power for All firmy Bosch Model Advancedlmpact 18 QuickSnap jest częścią systemu akumulatorowego Power for All, obejmującego elektronarzędzia dla majsterkowiczów i narzędzia ogrodowe. Za pomocą jednego akumulatora litowo-jonowego 18 V można obecnie zasilać 20 elektronarzędzi – od podkaszarki do trawy aż do młota udarowo-obrotowego. Majsterkowicze mogą dzięki temu zrezygnować ze zbędnych akumulatorów i ładowarek, oszczędzając pieniądze. Logo „Power for All” na opakowaniu informuje, które narzędzia należą do systemu.

Fot. Bosch

QuickSnap: załóż wymienny uchwyt i pracuj wygodnie

Aby zamontować wymienny uchwyt wystarczy założyć go na złącze QuickSnap. Uchwyt zostanie automatycznie zablokowany i będzie od razu gotowy do pracy. Równie łatwa jest wymiana uchwytów: wystarczy przesunąć oznaczony na czerwono pierścień do przodu i zdjąć uchwyt.

Bosch AdvancedImpact 18 QuickSnap

Fot. Bosch

Niemal do wszystkiego!

Wiertarko-wkrętarka udarowa Advancedlmpact 18 QuickSnap jest wyposażona w magnetyczny uchwyt do końcówek wkręcających ale może być stosowana także bez dodatkowych uchwytów. Maksymalny moment obrotowy narzędzia to 19/38 Nm(miękki/ twardy). Wykorzystując je do wiercenia należy użyć wymiennego uchwytu wiertarskiego, w którym można stosować wiertła z chwytem cylindrycznym o średnicy do 10 mm. Podczas wszystkich zastosowań bez udaru, takich jak wiercenie w drewnie i metalu, wymienny uchwyt wiertarski można dodatkowo połączyć z wymiennym uchwytem kątowym. W przypadku połączenia narzędzia Advancedlmpact 18 QuickSnap z wymiennym uchwytem do wkręcania blisko krawędzi użytkownik ma możliwość precyzyjnego wkręcania wkrętów nawet w odległości 10 mm od krawędzi materiału.

System narzędzi akumulatorowych 18v: Power for All

Model Advancedlmpact 18 QuickSnap jest częścią systemu akumulatorowego Power for All, obejmującego elektronarzędzia dla majsterkowiczów i narzędzia ogrodowe. Za pomocą jednego akumulatora litowo-jonowego 18 V można obecnie zasilać 20 elektronarzędzi – od podkaszarki do trawy aż do młota udarowo-obrotowego. Majsterkowicze mogą dzięki temu zrezygnować ze zbędnych akumulatorów i ładowarek, oszczędzając pieniądze. Logo „Power for All” na opakowaniu informuje, które narzędzia należą do systemu.

Bosch AdvancedImpact 18 QuickSnap

Fot. Bosch

Dane techniczne

 • Napięcie/pojemność akumulatora – 18 V/1,5 Ah
 • Wymiary wiertarko-wkrętarki udarowej (długość x wysokość x szerokość) – 160 x 217 x 81 mm (bez wymiennego uchwytu, z akumulatorem); 160 x 190 x 57 mm (bez wymiennego uchwytu, bez akumulatora)
 • Maks. moment obrotowy (wkręcanie miękkie/twarde) – 19/38 Nm
 • Prędkość obrotowa bez obciążenia (1. bieg/2. bieg) – 400/1350 obr./min
 • Zakresy momentu obrotowego – 20 + 2
 • Maks. liczba udarów – 21.700 min-1
 • Uchwyt narzędziowy – wewnętrzny sześciokątny (Hex)
 • Maks. średnica wiercenia w drewnie/stali/murze – 30/10/10 mm
 • Waga z akumulatorem – 1,14 kg
 • Wymienne uchwyty QuickSnap – wymienny uchwyt wiertarski; wymienny uchwyt kątowy; wymienny uchwyt do wkręcania blisko krawędzi
 • W wyposażeniu standardowym – 3 wymienne uchwyty, 1 akumulator 1,5 Ah i szybka ładowarka