Fot. Skil

Uniwersalna pilarka Skil 5330AA to kompaktowe narzędzie o dużej mocy do cięcia różnych materiałów. Majsterkowicze znajdą w niej nieocenioną pomoc – piła poradzi sobie doskonale w pracach związanych z cięciem paneli podłogowych, płytek ceramicznych, płyt drewnianych, profili aluminiowych, rur z tworzywa sztucznego. I wielu innych!

wszechstronna pilarka Skil

Fot. Skil

Dzięki wydajnemu silnikowi o mocy 600 W i dużej głębokości cięcia – 28,5 mm – narzędzie z łatwością radzi sobie z wieloma zadaniami. Tym jednym kompaktowym urządzeniem użytkownik może wykonać większość prac wymagających cięcia, zarówno w domu jak i w ogrodzie.
Skil 5330AA pomoże przy układaniu podłóg (przy cięciu paneli laminowanych), remoncie łazienki (przy cięciu płytek ceramicznych i rur z tworzywa sztucznego), montażu ogrodzenia w ogrodzie (przy cięciu drewnianych desek), montażu drzwi przesuwnych w szafach (przy cięciu szyn aluminiowych), wycinaniu otworu na gniazdo elektryczne w płytach (łatwe cięcia wgłębne) i wielu innych pracach!
Kompaktowa piła Skil 5330AA jest lekka i można ją obsługiwać jedną ręką, co zapewnia użytkownikom maksimum swobody podczas pracy. Piła ma też wbudowany w uchwyt schowek na klucze, dzięki czemu zawsze łatwo je znaleźć.
Piła Skil jest dostarczana wraz z dwiema tarczami HSS (80 zębów), które zapewniają szybkie cięcie różnego rodzaju materiałów, oraz tarczą diamentową do cięcia płytek ceramicznych. W wyposażeniu znajduje się także prowadnica równoległa ułatwiająca cięcie oraz wąż do podłączenia odkurzacza, który zapewnia niską emisję pyłu w czasie pracy.

wszechstronna pilarka Skil

Fot. Skil

Zalety uniwersalnej piły SKIL 5330AA
– Cięcie różnych materiałów jednym narzędziem: drewno, panele laminowane, płytki ceramiczne, aluminium i tworzywa sztuczne
– Wysokiej mocy silnik 600 W i duża głębokość cięcia 28,5 mm
– Maksimum swobody podczas pracy; niska waga i obsługa jedną ręką
– Idealne narzędzie do cięć wgłębnych
– Blokada wrzeciona ułatwia wymianę tarcz
– Wskaźnik zasilania na włączniku informuje, że narzędzie jest podłączone do sieci
– W wyposażeniu standardowym znajduje się prowadnica równoległa i wąż do podłączenia odkurzacza
– Wbudowany schowek na klucze bezpośrednio na narzędziu
– W wyposażeniu standardowym znajdują się dwie tarcze (80 zębów) HSS zapewniające szybkie cięcie różnego rodzaju materiałów i tarcza diamentowa 85 mm do cięcia płytek ceramicznych

Cena – 469 zł

wszechstronna pilarka Skil

Fot. Skil