Fot. Skil

Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka Skil 2831 to elektronarzędzie idealne do wiercenia w drewnie i metalu oraz wkręcania. Mechaniczna przekładnia dwubiegowa zapewnia jej dużą wszechstronność. Akumulator narzędzia można naładować do pełna w ciągu zaledwie godziny.

wiertarko-wkrętarka akumulatorowa Skil 2831

Fot. Skil

Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka SKIL 2831 18 V poradzi sobie ze wszystkimi wymagającymi pracami związanymi z wierceniem w drewnie i metalu oraz wkręcaniem. Dzięki ładowarce z funkcją dokowania, akumulator można naładować do pełna w ciągu godziny. Inne praktyczne funkcje, takie jak regulacja prędkości z hamulcem elektronicznym, szybkozaciskowy uchwyt wiertarski z automatyczną blokadą wrzeciona i oświetlenie punktowe LED, zapewniają jeszcze większy komfort pracy.

Wszechstronność działania dzięki mechanicznej przekładni dwubiegowej

Bieg zapewniający dużą prędkość obrotową służy do wiercenia, a drugi, dzięki wysokiemu momentowi obrotowemu, do wkręcania (np. dużych wkrętów). Dzięki temu możliwe jest dostosowanie elektronarzędzia do różnych prac.

Technologia litowo-jonowa z systemem elektronicznej ochrony ogniw „ECP“

Skil 2831 wyposażona jest w technologię litowo-jonową, dzięki czemu nie występuje efekt pamięci, co pozwala na wielokrotne ładowanie akumulatora bez ryzyka obniżenia jego pojemności. Technologia ta chroni akumulator także przed samoczynnym rozładowaniem, kiedy narzędzie nie jest używane. System elektronicznej ochrony ogniw „ECP“ to zabezpieczenie akumulatora – w przypadku przeciążenia, przegrzania lub całkowitego rozładowania narzędzie jest automatycznie wyłączane. Standardowo przeładowanie, przegrzanie lub głębokie rozładowanie może skutkować skróceniem okresu eksploatacji lub uszkodzeniem akumulatora, a system elektronicznej ochrony ogniw „ECP“ chroni przed tymi zagrożeniami.

wiertarko-wkrętarka akumulatorowa Skil 2831

Fot. Skil

Przydatne funkcje zapewniające większy komfort pracy

Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa jest wyposażona w regulację prędkości, która zapewnia łagodny rozruch oraz zapobiega uszkodzeniu materiału np. poprzez zbyt mocne wkręcenie wkrętu. Hamulec elektroniczny zapobiega przekręceniu śrub i umożliwia szybszą, bardziej efektywną pracę. Dobrą widoczność miejsca pracy zapewnia z kolei oświetlenie punktowe LED.
Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa Skil 2831AD jest dostarczana w wytrzymałej walizce z dwustronną końcówką wkręcającą, akumulatorem litowo-jonowym 18 V/1,5 Ah oraz ładowarką.

Cena – 559 zł.

wiertarko-wkrętarka akumulatorowa Skil 2831

Fot. Skil