Jeszcze kilkanaście lat temu w łazienkach królowały wanny. Wraz z pojawieniem się kabin prysznicowych na rynku to właśnie one z każdym rokiem zyskiwały na popularności. Powód? To właśnie one są bardziej funkcjonalne, zajmują mniej miejsca niż wanna i są także bezpieczniejsze podczas użytkowania. Rodzajów kabin prysznicowych jest wiele. Poszczególne modele różnią się jakością, materiałem wykonania czy designem. Jednymi z tych, które postrzegane są przez klientów oraz ekspertów w branży za najlepsze uznaje się kabiny prysznicowe Radaway. Przeczytaj nasz artykuł i sprawdź, czym wyróżniają się produkty tej marki.

Dlaczego warto kupić kabinę Radaway

Właściciele kabin Radaway z całą pewnością odpowiedzieliby, że to właśnie te produkty wyróżniają się na rynku ponadprzeciętną jakością wykonania. Tak właśnie jest! Modele te powstają z najlepszych materiałów i z dbałością o każdy element wykończenia. Z tego względu produkty te są trwałe, odporne na wiele negatywnych czynników, a także wspaniale się prezentują. Każda z kabin Radaway została wykonana z wyselekcjonowanego, hartowanego szkła. Nawet w przypadku stłuczenia odłamki go nie spowodują poważnych obrażeń.

Każda z oferowanych przez producenta kabin posiada specjalną powłokę ochronną. Jest to zabezpieczenie przed osadzeniem się różnego typu zanieczyszczeń. Wiele osób wie, jak nieestetycznie mogą wyglądać zacieki z mydła na powierzchni szkła. W przypadku tych kabin nie trzeba się tego obawiać! Czyszczenie tej powierzchni jest także dużo łatwiejsze — wręcz bezproblemowe.

Szeroki wybór kabin prysznicowych Radaway znajdziesz tutaj – https://www.lazienkiabc.pl/Radaway-p150/Kabiny-prysznicowe-c14

Dostępność części zamiennych do kabiny Radaway

Wybierając dobrą kabinę prysznicową, należy zwrócić uwagę nie tylko na jej estetykę, rozmiar czy cenę, ale także dostępność części zamiennych. Jest to w końcu zakup na długie lata. W przypadku kabin marki Radaway nie trzeba obawiać się o dostępność części zamiennych! Są one magazynowane i produkowane nawet w sytuacji, gdy dane model kabiny zostaje wycofany ze sprzedaży. Jest to niezwykle ważne i warto wziąć to pod uwagę podczas zakupu. Niestety nie wszystkie firmy mogą nam to zaoferować.

Na skutek normalnego użytkowania może dojść do wyrobienia lub zniszczenia danych części. Wymiana na nowe nie jest czasochłonna ani kosztowna i z całą pewnością bardziej opłacalna niż zakup nowej kabiny.

kabina prysznicowa Radaway

Kabiny szyte na miarę

Nie każdy jest właścicielem dużej i przestronnej łazienki. Często pomieszczenia te znajdują się na strychach, lub są nieustawne. W takich przypadkach każdy dobrze zagospodarowany centymetr przestrzeni jest na wagę złota. Wie o tym doskonale marka Radaway, która w swojej ofercie ma kabiny szyte na miarę! Dzięki temu można zaprojektować kabinę, która będzie dopasowana do danego wnętrza, a także i użytkowników.

Decydując się na taki zakup można mieć pewność, że kabina będzie praktyczna, funkcjonalna i dopasowana do łazienki. Aby zaprojektować swój wymarzony model, wystarczy skorzystać z konfiguratora kabin niestandardowych. Istnieje także możliwość dopasowania kabiny pod względem designu. Na zewnętrznej stronie kabiny można wykonać dowolny grawer – w ten sposób stworzyć można łazienkę dopasowaną do potrzeb i gustu użytkowników.

Ścianki prysznicowe Radaway