GRAPHITE_logoMarka elektronarzędzi przeznaczonych do dość intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym. Oferuje szeroki asortyment dobrej jakości elektronarzędzi i akcesoriów dla niezależnych i przedsiębiorczych, majsterkowiczów i profesjonalistów.
Podstawą filozofii marki jest jej wysoka jakość. Wielostopniowy system kontroli oraz ciągły rozwój odpowiadają za stały wzrost niezawodności elektronarzędzi Graphite. To również powód dla jakiego użytkownicy polecają je innym. Produkty tej marki od lat budzą zaufanie solidnością wykonania i są polecane zarówno przez sprzedawców, jak i zadowolonych użytkowników, którzy po nie sięgnęli.
Graphite to elektronarzędzia i akcesoria z optymalnym zestawem cech: wytrzymałe, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane. Gwarantują osiągnięcie zamierzonego efektu: dobrze wykonanej pracy i dobrze zainwestowanych pieniędzy.
Marka wchodzi w skład portfolio Grupy Topex.

GRAPHITE PRO Jesienią 2015 r. na rynku pojawiła się seria profesjonalnych elektronarzędzi Graphite Pro. Nowa linia produktowa jest skierowana do najbardziej wymagających użytkowników. W skład nowej linii produktowej wchodzą: kompaktowa i ergonomiczna szlifierka kątowa, niezastąpiona w każdym warsztacie polerka, dwie młotowiertarki i młot kujący o dużej mocy oraz innowacyjna bruzdownica wyposażona w potrójną tarczę pozwalająca na bruzdowanie na gotowo i nie wymagająca dodatkowego kucia. elektronarzędzia Graphite Pro